Wielkimi krokami nieuchronnie zbliża się rok 2022. Z tej okazji Towarzystwo Sportowe Gwarek Tarnowskie Góry pragnie zaprosić wszystkich do skorzystania z oferty promocji swojej marki na kalendarzach klubowych naszego Klubu. Nasze zaproszenie dotyczy zarówno firm i przedsiębiorstw wchodzących już w skład Grupy 2010, jak i wszystkich nowych instytucji zainteresowanych współpracą.

Wraz z kończącym się rokiem kalendarzowym, kultywując naszą coroczną tradycję kolejny już raz tworzymy wspólny dla Gwarka Tarnowskie Góry kalendarz, zrzeszający wszystkich reprezentujących wielką rodzinę naszego Klubu. Na przyszłorocznych kalendarzach znajdą się wszyscy zawodnicy „Dumy Srebrnego Miasta”, począwszy od reprezentującej nas na mapie kraju Pierwszej Drużyny, poprzez zespół Rezerw, a także wszystkie grupy Akademii Piłkarskiej Gwarka. Kalendarz formatu B1 to przejrzysta forma nie tylko reklamy, ale także przywiązania do żółto-zielono-czarnych barw.

 

kalendarz

 

Nasze kalendarze od lat trafiają między innymi do wszelkiego rodzaju instytucji państwowych, samorządowych, firm, szkół, podmiotów gospodarczych, sportowców oraz wszystkich zainteresowanych życiem Klubu kibiców, których z roku na rok ciągle przybywa. Spektrum odbiorców przedmiotowej reklamy jest zatem ogromna. Reklama Państwa firmy na naszym kalendarzu z pewnością dostarczy Państwu sporo korzyści, o czym świadczy co roku duże zainteresowanie chętnych reklamą firm, które oprócz reklamy chcą ciągle wspierać nasz Klub.

Wzorem poprzednich lat tegoroczny nakład kalendarzy klubowych naszego Stowarzyszenia wynosi 2000 egzemplarzy, a ceny modułów prezentującą się następująco:

                                                                 KALENDARZ KLUBOWY NA ROK 2022 FORMAT B1                                                                                               
                                            MODUŁ KOLOR 11 cm x 6 cm                                   CENA: 1000 zł netto                               
                                            MODUŁ: KOLOR 11 cm x 3 cm  

CENA: 500 zł netto 

Więcej informacji na temat reklamy w kalendarzu można uzyskać z poniższych źródeł:

 

Marek Porada (Prezes Honorowy, Grupa 2010): tel. 693-980-404, e-mail: marekporada@op.pl

Wojciech Wróbel (Wiceprezes ds. Marketingu): tel. 605-169-375, e-mail: wojciech.wrobel1@wp.pl

Sekretariat TS Gwarek (32) 770-01-22, sekretariat@tsgwarek.pl

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do współpracy, dziękując jednocześnie za każdą pomoc przekazaną Klubowi. 

Dodaj komentarz