plakat-kadra-wiosna-2021

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2020/2021

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole samobójczeIlość minut
1Jakub ToborBramkarz000000
2Kacper CzajkowskiObrońca00700691
4Adam DzidoObrońca518101891
5Daniel BarbusPomocnik337001676
7Robert ChwastekPomocnik11100722
8Maciej BoryckaPomocnik00000213
9Patryk JoachimNapastnik50300791
10Patryk TimochinaPomocnik00300992
11Dawid JarkaNapastnik913001128
12Mateusz RosółBramkarz000000
13Kacper JoachimObrońca01000327
14Konrad PipiaObrońca326001294
15Marek PtakNapastnik00000151
16Sebastian DworaczekPomocnik111001338
17Sebastian SiwekPomocnik242001607
18Sławomir PachPomocnik11300497
19Oskar SkrzyniarzPomocnik01000151
20Jakub DylągObrońca018012112
21Rafał KulińskiPomocnik494001964
23Andrzej WiśniewskiBramkarz002002340
24Oktawian ObuchowskiObrońca101001456
25Jakub GrycPomocnik000000
26Tomasz PośpiechPomocnik00000358
27Oskar ZiemianekObrońca0000011
77Michał RakowieckiPomocnik02100394

 

Po rundzie jesiennej 2020/2021 odeszli:

ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeIlość minut
Bartosz BartczukPomocnik0010181766291
Jakub JoszkoObrońca00001867400
Kamil BętkowskiPomocnik1100178739518
Kevin KołodziejObrońca002019485141084
Paweł KuliszObrońca0010192806495
Sebastian PączkoPomocnik621018375161259
Łukasz StosiekPomocnik0100185744213
Print Friendly