plakat-kadra-wiosna-2021

 

TS Gwarek Tarnowskie Góry 2020/2021

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiGole samobójczeIlość minut
1Jakub ToborBramkarz000000
2Kacper CzajkowskiObrońca007001397
4Adam DzidoObrońca6110102521
5Daniel BarbusPomocnik337002408
7Robert ChwastekPomocnik111001474
8Maciej BoryckaPomocnik00100473
9Patryk JoachimNapastnik603001044
10Patryk TimochinaPomocnik003001047
11Dawid JarkaNapastnik1123001752
12Mateusz RosółBramkarz00100360
13Kacper JoachimObrońca01000682
14Konrad PipiaObrońca336001572
15Marek PtakNapastnik00000151
16Sebastian DworaczekPomocnik112001855
17Sebastian SiwekPomocnik443002174
18Sławomir PachPomocnik11300522
19Oskar SkrzyniarzPomocnik01000352
20Jakub DylągObrońca0112012567
21Rafał KulińskiPomocnik6106002593
23Andrzej WiśniewskiBramkarz002012790
24Oktawian ObuchowskiObrońca201001993
25Jakub GrycPomocnik0000012
26Tomasz PośpiechPomocnik00000572
27Oskar ZiemianekObrońca0000011
77Michał RakowieckiPomocnik02100692

 

Po rundzie jesiennej 2020/2021 odeszli:

ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaRozegrane meczeIlość minut
Bartosz BartczukPomocnik0010181766291
Jakub JoszkoObrońca00001867400
Kamil BętkowskiPomocnik1100178739518
Kevin KołodziejObrońca002019485141084
Paweł KuliszObrońca0010192806495
Sebastian PączkoPomocnik621018375161259
Łukasz StosiekPomocnik0100185744213
Print Friendly