KADRA SEZON 2021/2022

 

 

W górnym rzędzie od lewej stoją: Norbert Jaszczak, Marcin Pisarek, Szymon Przystalski, Kacper Czajkowski, Dawid Jarka, Mateusz Bąk, Wojciech Pisarek, Kamil Zalewski.

W środkowym rzędzie od lewej stoją: Sebastian Dworaczek, Oskar Ziemianek, Jakub Gryc, Marcin Rosół, Jakub Tobor, Michał Bodys, Patryk Timochina, Maciej Borycka, Kacper Joachim.

W dolnym rzędzie od lewej siedzą: Michał Rakowiecki, Daniel Barbus, Bartłomiej Cymerys (asystent trenera), Łukasz Ganowicz (pierwszy trener), Magdalena Prończuk (fizjoterapeutka), Rafał Bytomski (trener przygotowania fizycznego), Jakub Dyląg, Oskar Skrzyniarz.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/black2021/public_html/gwarek/wp-content/plugins/sportspress/includes/class-sp-player-list.php on line 329

Bramkarz

#ZawodnikPozycjęGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
1Jakub ToborBramkarz000145
12Mateusz RosółBramkarz0023270
23Michał BodysBramkarz001252205

Obrońca

#ZawodnikPozycjęGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
4Mateusz BąkObrońca246272378
13Kacper JoachimObrońca10319665
17Oskar ZiemianekObrońca00139
20Jakub DylągObrońca065272385
22Szymon PrzystalskiObrońca005262340
44Marcel PlebanObrońca0028568

Pomocnik

#ZawodnikPozycjęGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
5Kamil ZalewskiPomocnik101151168
6Daniel BarbusPomocnik629191524
7Norbert JaszczakPomocnik1116272215
8Maciej BoryckaPomocnik104211287
10Patryk TimochinaPomocnik004161005
14Patryk GrychtolikPomocnik126161247
15Maciej ToniaPomocnik00110543
16Sebastian DworaczekPomocnik00114647
21Patryk WiszniowskiPomocnik0017115
67Michał RakowieckiPomocnik00116505
77Mateusz MielczarekPomocnik02010650

Napastnik

#ZawodnikPozycjęGoleAsystyŻółte kartkiRozegrane meczeIlość minut
9Karol StanekNapastnik520241743
11Dawid JarkaNapastnik313231081