Grupa 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

Działalność Grupy 2010 wspierająca Towarzystwo Sportowe Gwarek Tarnowskie Góry może obligować umieszczeniem Loga poszczególnego podmiotu na następujących materiałach reklamowych:

1. Koszulka główna I drużyny TS Gwarek Tarnowskie Góry:

koszulka-sponsor

Corocznie w ostatni czwartek czerwca odbywa się spotkanie Grupy 2010, na którym licytowany jest wykup loga na koszulce głównej na sezon piłkarski jesień – wiosna. Licytację wygrywa podmiot, który zaoferuje najwyższą cenę. Obecnie na koszulce meczowej Gwarka oprócz zwycięskiej firmy widnieje logo miasta Tarnowskie Góry.

 

2. Koszulka główna – części boczne oraz tylne, spodenki I drużyny TS Gwarek Tarnowskie Góry:

post-koszulka

Istnieje możliwość lokalizacji loga podmiotu na części tylnej oraz naramiennikach koszulki głównej oraz na częściach przednich oraz tylnych spodenek.

 

3. Karta VIP na mecze piłkarskie:

karnet-vip-przod2

Najbardziej prestiżowa karta jest corocznie drukowana w ilości 300 sztuk, na której istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

4. Karty członkowskie oraz karty kibica na mecze piłkarskie:

karnet-normal-przod2

Corocznie przygotowywanych jest 500 kart członkowskich oraz kart kibica, na której istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

5. Plakaty meczowe:

plakat_meczowy-2020

Corocznie przygotowywanych jest 3000 sztuk plakatów umieszczanych we wszystkich możliwych miejscach powiatu tarnogórskiego od placówek publicznych po słupy ogłoszeniowe.

 

6. Bilety meczowe:

bilet-2019

Corocznie przygotowywanych 10 000 sztuk biletów wstępu na wszelkie imprezy okolicznościowe.

 

7. Kwartalnik „Gwarek Sportowy”:

Gwarek Sportowy 4

Istnieje możliwość wykupienia reklamy podmiotu w gazecie „Gwarek Sportowy”. Co kwartał produkowanych jest od  3 do 5 tyś. egzemplarzy gazety, kolportowanych bezpłatnie na terenie Tarnowskich Gór, okolic i nie tylko.

 

8. Kalendarze klubowe:

kalendarz2020-pierwsza   kalendarz2020-mlodziez

Corocznie w nakładzie 3000 sztuk ukazuje się kalendarz klubowy, który trafia do placówek publicznych, firm, kibiców. Na kalendarzu istnieje możliwość wykupienia loga podmiotu.

 

9. Banery wewnętrzne:

IMG_4201

Istnieje możliwość umieszczenia baneru reklamowego na ogrodzeniu wewnętrznym wokół stadionu o wymiarach 1m na 6m oraz ogrodzeniu wewnętrznym przy parkingach o wymiarach 1,5m na 5m.

 

10. Banery zewnętrzne:

eltech_baner

Istnieje możliwość umieszczenia baneru reklamowego na ogrodzeniu zewnętrznym przy ul. Mickiewicza oraz ulicy Wojska Polskiego o wymiarach 1m na 5m.

 

11. Strona internetowa

sponsorzy_2017

Umieszczenie loga podmiotu może być dokonane na menu głównym jak i poszczególnych poddziałach.

 

12. Koszulki młodzieżowe:

mlodziez

Istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na koszulkach drużyn młodzieżowych Towarzystwa Sportowego Gwarek Tarnowskie Góry.

 

13. Artykuły sponsorowane:

Gwarek Sportowy Expert BHP Gwarek Sportowy Mekona

W związku z dużym zainteresowaniem prasowym naszym Towarzystwem istnieje możliwości publikacji artykułów sponsorowanych w mediach o zasięgu lokalnym, ponadlokalnym oraz ogólnopolskim.

 

14. Imprezy okolicznościowe:

gwarek60lat

W związku z organizacją dużej ilości spotkań oraz imprez istnieje możliwość objęcia patronatu nad poszczególnym wydarzeniem oraz stania się sponsorem generalnym.

 

15. Sprzęt treningowy drużyn TS Gwarek:

narzutka

W związku z prowadzeniem 12 grup sportowych istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na dresach, ortalionach, koszulkach oraz spodenkach treningowych.

 

16. Sprzęt sztabu szkoleniowego:

tumidajewicz_chemet_przedszkole (1280x853)

Sprzęt sportowy osób pełniących funkcje w ramach sztabu szkoleniowego jest istotnym nośnikiem reklamy. W skład sztabu szkoleniowego wchodzą: trener, asystent trenera, kierownik drużyny, fizjoterapeuta oraz trenerzy wchodzący w skład Akademii Piłkarskiej Gwarka Tarnowskie Góry.

 

17. Pamiątki sportowe:

CKU Sorbona

Istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na materiałach reklamowych TS Gwarek np. smycze, kubki, gadżety ect.

 

18. Budynek klubowy:

Najbardziej prestiżowa część pawilonu sportowego jest oddana do dyspozycji umieszczenia loga podmiotów najbardziej zasłużonych i przyczyniających się do upowszechniania sportu, rekreacji jak i promocji klubu oraz miasta Tarnowskie Góry.

 

19. Reklama o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym:

Ze względu na dużą ilość podmiotów gospodarczych współpracujących w ramach Grupy 2010 istnieje możliwość umieszczenia loga podmiotu na terenach poszczególnych przedsiębiorców w miejscach najbardziej prestiżowych powiatu tarnogórskiego od placówek publicznych po restauracje oraz siedziby firm.

 

20. Reklama telewizyjna:

gorecko_tgstacja

Istnieje możliwość promocji telewizyjnej poszczególnych podmiotów współpracujących w ramach Grupy 2010.

 

21. Reklama na banerach reklamowych:

IMG_0235

Tradycyjnie już po każdym domowym meczu mistrzowskim pierwszej drużyny TS Gwarek, organizowana jest konferencja prasowa, w której uczestniczą trenerzy obu drużyn oraz zaproszeni dziennikarze telewizyjni czy prasowi.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU Z GRUPĄ 2010!