Miasto Tarnowskie Góry

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach

Strona: www.tarnowskiegory.pl

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry realizuje zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży ze środków Miasta Tarnowskie Góry.

chemet_haslo

Chemet S.A.

Strona: www.chemet.com.pl

Spółka Chemet S.A. to tarnogórski potentat na rynkach krajowych oraz międzynarodowych w zakresie produkcji zbiorników LPG, cystern kolejowych, zbiorników kriogenicznych oraz innych urządzeń ciśnieniowych. Rozpoczęta na początku 2017 roku współpraca przekłada się na m.in. na reklamę Firmy na strojach meczowych drużyn młodzieżowych TS Gwarek, jak i np. na sprzęcie trenerskim opiekunów naszej Akademii.

bellamica

Bellamica

Strona: www.bellamica.pl

Bellamica to salon łazienek, a zarazem galeria pięknych wnętrz, które pomagają w wybraniu odpowiednich płytek, dekoracji i pozostałego wyposażenia, aby stworzyć wyjątkowe pomieszczenie. Salon znajduje się w Piekarach Śląskich przy ul. Podmiejskiej 43 i otwarty jest dla klientów od poniedziałku do soboty. Dzięki pomocy ze strony firmy Bellamica, grupy młodzieżowe TS Gwarek są ubierane w sprzęt sportowy, taki jak m.in. strony meczowe czy treningowe.

sojka-serwis

Centrum Ogrodnicze Sojka

Strona: www.ogrodsojka.pl

Firma początku istnienia działa na rynku ogrodniczym. Wieloletnie doświadczenie z zakresu ogrodów oraz sprzętu ogrodniczego pozwala być przekonanym, iż wykwalifikowani pracownicy Centrum Ogrodniczego Sojka zawsze pomogą w dokonywaniu właściwego zakupu. Logo naszego Sponsora można zobaczyć m.in. na strojach meczowych drużyn młodzieżowych TS Gwarek.

koszulka-akademia
2-str2
Print Friendly