Pod koniec listopada nasze drużyny młodzieżowe rozegrały ostatni mecz ligowy. Od tego czasu szlifowały swoją formę, by wejść w rundę wiosenną z impetem. Na szczęście czas oczekiwania właśnie się skończył, bo wróciła liga!
Druga drużyna:
TS Gwarek 8:4 Zgoda Repty Śląskie
Bramki: Ryng (28′, 32′, 47′, 52′, 65′), Cieślik (60′), Golus (70′), samobójcza
Kadra: Hoinca, Skandy (45′ Ziemianek), Cymerys (60′ Podolski), Golus, Warda, Dulak (45′ Kyi), Cieślik, Ryng, Pałgan (45′ Skubij), Szymański (45′ Kulas)
Iskra Połomia 1:4 TS Gwarek
Bramki: Ryng (22′), Skandy (43′), Rydzkowski (75′), Cieślik (80′)
Kadra: Hoinca, Waniek, Golus, Cymerys (60′ Podolski), Warda (60′ Pałgan), Skandy (60′ Dulak), Ziemianek, Cieślik, Kyi (60′ Skubij), Ryng (60′ Szymański), Napora (60′ Rydzkowski)
III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Bytom-Zabrze” Grupa 1 (Runda Wiosenna)
Carbo Gliwice 4:2 TS Gwarek
Bramki: Dąbrowski (24′), Romanowski (45′)
Kadra: Hoinca – Osmann, Dąbrowski, Soboń, Ogłaza, Nowak, Kiermaszek, Pietruszewski (75′ Rajski), Szala, Romanowski, Terlecki (46′ Wózik) oraz Sołtysik, Ościk, Mzyk, Tomanek
Młodzik D1:
TS Gwarek 10:1 Silesia Miechowice
Bramki: Walczuk x3, Jaros x2, Siwy x2, Półtorak, Michalski, Waluś
Kadra: Bursig, Lipok, Kurzacz, Jaros, Tomanek, Walczuk, Półtorak, Waluś, Ukleja, Michalski, Siwy, Nowak
TS Gwarek 3:1 Piast Ożarowice
Bramki: Michalski x2, Jaros
Kadra: Bursig, Porada, Lipok, Kurzacz, Labus, Walczuk, Tomanek, Woźniczko, Nokielski, Michalski, Jaros, Ukleja
III liga wojewódzka D2 Młodzik „Bytom-Zabrze” Grupa 1 (Runda Wiosenna)
Juventus Piekary Śląskie 0:4 TS Gwarek
Bramki: Lubos x2, Patyk, Bagiński
Kadra: Stroba, Dekiert, Nowak, Rajtarowski, Lubos, Słomian, Patyk, Koryciak, Jerszy, Kozak, Bagiński, Siwy, Janiczek
Concordia Knurów 5:1 TS Gwarek
Bramka: Vicenzin
Kadra: Burczyk, Kowolik, Lebek, Ucieszyński, Janiczek, Rożek, Vicenzim, Kurek, Kriger, Mandrela, Krawczyk, Kaleta, Dembecki, Jośko, Myrcik
Orlik E1 i Orlik E2:
TS Gwarek 2011 8:6 TS Gwarek 2012
Bramki: Sowisło x4, Musioł x2, Marczak x2, Pawełek x2, Orlański, Pasieka, Doliński, Lentas
Kadra 2011: Bramorski, Pawlik, Dąbrowski, Koralewski, Horzela, Myrcik, Pisula, Sowislo, Herej, Nazaruk, Musioł, Doliński, Lentas, Tomaszewski, Furtak, zaw. test.
Kadra 2012: Marczak, Smółkowski, Pawełek, Orlański, Poznański, Sławiński, Pasieka, Nolewajka
Żak F1:
HKS Odra Miasteczko Śląskie (E2) 13:1 Gwarek TG
Bramka: Lenartowicz
Kadra: Lenartowicz, Grądys, Majda, Bryś, Gruca, Fisior, Markiel, Widawski, Lisek
UKS Dreamteam 6:7 Gwarek TG
Bramki: Wrodarczyk x3, Lenartowicz x2, Widawski, Markiel
Kadra: Markiel, Widawski, Gruca, Majda, Grądys, Lenartowicz, Bryś, Wrodarczyk, Fisior, Lisek