TS Gwarek Tarnowskie Góry od dłuższego już czasu stale podnosi swój poziom zarówno sportowy, jak i organizacyjny. Awans do rozgrywek III ligi w sezonie 2017/2018 otworzył przed naszym Klubem kolejne, nowe możliwości. O naszym Gwarku mówi się już nie tylko na Śląsku, ale także i pozostałych częściach naszego kraju. Co najważniejsze, mówi się dobrze, a zainteresowanie Gwarkiem przeszło nasze oczekiwania.

 

W związku z tym, że od sierpnia „ruszyliśmy w Polskę”, przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę reklamy na naszej stronie internetowej. Nasza strona już od paru miesięcy notuje bardzo wysoką oglądalność. Miesięcznie liczba odwiedzin naszej strony zaczęła już przekraczać 100 tysięcy wejść! Co miesiąc blisko 8 tysięcy nowych użytkowników zapoznaje się z naszym Klubem po raz pierwszy. Są to odwiedziny z całej kraju, a także nawet z zagranicy. Nasza strona już od dawna posiada trend wzrostowy, wykorzystajmy to! Reklama Państwa firmy z pewnością dotrze dzięki temu do jeszcze większego spektrum odbiorców.

 

Mając powyższe na względzie, pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę promocyjno – reklamową:

REKLAMA FIRMY NA STRONIE INTERNETOWEJ TS GWAREK

Wielkość modułu

Rozmieszczenie

1000 x 90 px

Pod głównymi informacjami (strona główna)

460 x 90 px

Pod spisem informacji (strona główna)

360 x 90 px

Pod informacją o ostatnim meczu (strona główna)

300 x 90 px

Pod tabelą (strona główna)

 

Poniżej przedstawiamy Państwu rozmieszczenie reklam na naszej stronie:

gwarek-reklama-strona

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z sekretariatem klubu poprzez drogę mailową (sekretariat@tsgwarek.pl) oraz telefoniczny (32 770 01 22). Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz