W związku z pojawiającymi się w mediach społecznościowych Ruchu Chorzów informacjami dotyczącymi dzisiejszego meczu, wyjaśniamy:

TS Gwarek Tarnowskie Góry nie doszedł do porozumienia z Ruchem Chorzów w sprawie przeprowadzenia transmisji telewizyjnej meczu piłkarskiego pomiędzy TS Gwarek Tarnowskie Góry, a Ruchem Chorzów w dniu 29 maja bieżącego roku.

TS Gwarek Tarnowskie Góry traktuje Ruch Chorzów jako Partnera Biznesowego o marce rozpoznawalnej w całej Polsce. Niemniej jednak negocjacje biznesowe w zakresie praw transmisyjnych muszą być oparte na wzajemnej lojalności i nie mogą być obarczone warunkiem bojkotu transmisji w przypadku nie podpisania umowy, co ponownie ma miejsce w mediach społecznościowych.

TS Gwarek Tarnowskie Góry wyjaśnia również, iż miał zaszczyt zaprosić Zarząd Klubu Ruch Chorzów oraz Pana Prezesa Seweryna Siemianowskiego na mecz mistrzowski. Przygotowano również akredytacje prasowe dla klubowych mediów oraz portali wspierających Ruch Chorzów. Ograniczona ilość akredytacji wynika wyłącznie z obowiązujących obostrzeń sanitarno-higienicznych i panującej pandemii COVID-19. Z powodu dużego zainteresowania medialnego przedmiotowym meczem, nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich przedstawicieli mediów, za co serdecznie wszystkich przepraszamy. Życie ludzkie jest dla nas największą wartością i nie rozumiemy dlaczego w tym względzie jesteśmy przedstawiani przez Ruch Chorzów w złym świetle.

Szanując kibiców Ruchu Chorzów, TS Gwarek Tarnowskie Góry wyraził zgodę na przeprowadzenie transmisji radiowej przez Radio Widzew.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich kibiców, natomiast naszemu Partnerowi Biznesowemu życzymy awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

 

 

Komentarze

 • TSGFan 29 / 05 / 2021 Odpowiedz

  Chcieli na pewno całą kasę z transmisji dla siebie tłumacząc że to na szczytny cel tak jak w Goczałkowicach które ich pogoniły. I słusznie.

 • mM 29 / 05 / 2021 Odpowiedz

  grają w 4 lidze, a stawiają warunki gospodarzom

 • Izydor 29 / 05 / 2021 Odpowiedz

  Ruch to był kiedyś teraz to tylki nazwa

 • izydor 31 / 05 / 2021 Odpowiedz

  jak słyszę potraktowanie trenera Górecko i nie wpuszczenie go na stadion ruchu(celowo z małej litery) świadczy jak nisko ten klub upadł nie tylko w aspekcie sportowym

Dodaj komentarz