Przed meczem z Lechią Zielona Góra zadaliśmy kilka pytań naszemu środkowemu obrońcy, Jakubowi Trojanowskiemu 🖤💚💛
 
📢 Mecz ze Stilonem to już historia, gdybyś miał wskazać wasz mocny punkt w tym meczu to byłoby to?
 
⚽Niestety przegraliśmy swoją inaugurację ze Stilonem, ale na tym sezon się nie kończy. W każdym meczu gramy o 3 punkty. Myślę, że w okresie przygotowawczym w dużej mierze rozwinęliśmy naszą grę defensywną całego zespołu i myślę, że to jest nasza najlepsza cecha. Rzadko się zdarza, żeby w meczu rywal miał jakaś dogodna sytuacje sam na sam czy zostajemy „rozklepani”. Tracimy bramki po własnych błędach albo prezentach, ale będziemy na tym pracować
 
📢 W sobotę daleka delegacja do Zielonej Góry, jak przygotowujesz się do meczów rozgrywanych na dalekich wyjazdach?
 
⚽Do dalekich wyjazdów przygotowuje się tak jak do każdego meczu ligowego. Różni się tylko tym, że do autokaru trzeba spakować jakiś obiad i zabrać słuchawki, bo inaczej dramat. Zawsze dzień przed meczem słucham muzyki i wizualizuje sobie przed spaniem mecz — to daje mi większą pewność następnego dnia.
 
📢 W poprzednim pojedynku górą był ćwierćfinalista Pucharu Polski, jak będzie tym razem?
 
⚽ W poprzednim meczu góra była Lechia, ale był to bardzo otwarty mecz, mógł pójść w obie strony, ale Lechia była skuteczniejsza. Też mieliśmy swoje sytuacje, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy i przegraliśmy. Teraz w sobotę, jeśli skupimy się na tym, co zawiodło ze Stilonem — na kryciu w polu karnym myślę, że powalczymy jak w pierwszym meczu o pełną pulę. Na pewno boisko pozwoli nam grać w piłkę i będziemy z tego korzystać.
 
📢W ubiegłej kolejce pierwszej porażki doznał lider rozgrywek, ale i nasz najbliższy przeciwnik! Czy porażka Lechii w Bielsku wpływa na naszą korzyść?
 
⚽ Inauguracja lubi zaskakiwać. Raków przegrał na wyjeździe z Kluczborkiem, Lechia z Rekordem, ale to nie wpływa na naszą korzyść. Lechia grała z bardzo dobrze dysponowanym Rekordem i tak jak my będzie chciała walczyć o pierwsze 3 punkty w tej rundzie. Na pewno będzie fajne widowisko głodnych zwycięstwa drużyn .
 
Zachęcamy wszystkich sympatyków Gwarka do wsparcia Klubu poprzez przekazanie 1,5 % swojego podatku.💪⚽ Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się zdecydują na wsparcie naszego klubu 🖤💚💛
Instrukcję jak przekazać 1,5% podatku znajdziecie poniżej:
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
📢 Gospodarze najbliższego meczu zakończyli piękną przygodę w Pucharze Polski, myślisz, że Gwarek również stać na podobny sukces?
 
⚽Lechia Zielona Góra zrobiła naprawdę sensacje w tej edycji Pucharu Polski. Zazdroszczę chłopakom z Zielonej Góry, że mogli grać przeciwko zawodnikom z Ekstraklasowych klubów i mam nadzieje, że kiedyś też trafie do takiego klubu. Jestem pewny, że na ten moment Gwarek nie ma takich możliwości na podobny sukces w Pucharze Polski co Lechia.

1 komentarz

  • tom 10 / 03 / 2023 Reply

    tylko wstydu nie przywieźcie

Dodaj komentarz