Miedź II Legnica 1-1 TS Gwarek Tarnowskie Góry
Bramki :
21′ – Stępień
58′ – Trojanowski
Żółte kartki:
Siga x2 , Czuban, Przystalski, Cymerys.
Czerwona kartka
Siga
Gwarek Tarnowskie Góry: Rosół – Będzieszak ,Trojanowski ,Barbus -Siga, Wiszniowski, Neison(45Gendera), M. Bąk – Pączko(73 Kaczmarek), K. Bąk(60 Bednorz) – Czuban
Miedz II Legnica : Madaliński – Józefiak, Pojasek, Garuch, Lewandowski(76 Dryja), Szczepanek, Poręba(60 Sławek), Stępień, Orzechowski, Żarkowski, Agbor (70 Skowron)
Początek pierwszej połowy to przewaga naszego zespołu co zaprocentowało rzutem karnym po faulu na naszym zawodniku. Bramkarz Miedzi popisał się wyśmienitą interwencją broniąc pewny strzał w lewy dolny róg Błażeja Czubana, a drużyna z Legnicy złapała wiatr w żagle i zaczęła stwarzać coraz groźniejsze sytuacje. Jedną z nich na bramkę zamienił Stępień, wykańczając akcję pięknym strzałem z bocznej strefy pola karnego. W tym momencie wyraźnie pogorszyła się pogoda, gwałtowny deszcz i silny wiatr sprawiły że nie oglądaliśmy pięknych akcji a więcej walki na boisku. Efektem tego były liczne żółte kartki dla zawodników, o czym przekonali się szczególnie Szczepanek z Miedzi oraz Siga, którzy zostali odesłani do szatni za dwie żółte kartki jeszcze przed przerwą. Po przerwie w 58 minucie po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym do piłki jako pierwszy doskakuje Jakub Trojanowski i przywraca nas do gry. W końcówce spotkania obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji na zdobycie zwycięskiej bramki, szczególnie warta odnotowania jest interwencja naszego bramkarza który wybronił strzał w sytuacja sam na sam napastnika Miedzi.
Mecz kończy się remisem. Cieszy na pewno fakt, że zdobywamy pierwszy punkt w rundzie wiosennej i liczymy że za tydzień na własnym obiekcie zgarniemy 3 punkty w meczu z Odrą Wodzisław, na który zapraszamy już dziś.

Dodaj komentarz