Krótkotrwała (miejmy nadzieję) przerwa w zajęciach Akademii Piłkarskiej Gwarka nie oznacza, że wokół niej ostatnimi dniami nie działo się nic. Pracowników klubu TS Gwarek odwiedziła w ostatnich dniach przez świąteczną przerwą pewna postać w jasnym futerku, dużymi uszami oraz olbrzymim koszykiem prezentów…

 

Wielkanocny Zajączek, który miał przez te święta strasznie dużo pracy na obiekt przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach wpadł tym razem nieco wcześniej. Kiedy dowiedział się o rosnącym zaangażowaniu wszystkich naszych młodych zawodników na treningach oraz sportowym podejściem do zajęć, a także grą fair na sparingach oraz przedsezonowych meczach kontrolnych, bez zawahania postanowił pozostawić dla wszystkich zawodników Akademii świąteczny podarunek. Co przyniósł Zajączek?

 

Na to pytanie odpowiedź poznamy po świętach oraz po wznowieniu zajęć sportowych w Akademii Piłkarskiej Gwarka. Tymczasem bądźmy zdrowi, dbajmy o siebie oraz stosujmy się do zaleceń dotyczących naszego wspólnego bezpieczeństwa, a już niebawem spotkamy się ponownie na zielonych boiskach! Oczekujcie także informacji od naszych trenerów Akademii, którzy również oczekują na pozwolenie na wznowienie zajęć sportowych.

 

wielkanoc-niespodzianka

 

Dodaj komentarz