Podopieczni Trenera Ganowicza pokonują MKS Kluczbork 6-3 po 2 bramkach Bednorza, Czubana, zawodnika testowanego 1, zawodnika testowanego 2 i wychowanka naszej akademii – kapitana drużyny rezerw Szymona Kyia! 💪🏾⚽️

Do przerwy MKS prowadził 0-2. Teoretycznie prowadziliśmy grę, jednak goście bezbłędnie wykorzystali nasze błędy i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Nie brakowało okazji do zdobycia gola, lecz towarzyszyła nam nieskuteczność.

Po przerwie druga jedenastka odmieniła wynik spotkania! Do siatki trafiali dwaj zawodnicy testowani, ale i pokazujący skuteczność w poprzednich meczach nasi napastnicy – Błażej Czuban i Mateusz Bednorz.

Warto zaznaczyć, że w sparingu z MKS-em Kluczbork jedną z bramek zdobył wychowanek Akademia Piłkarska TS Gwarek Tarnowskie Góry Szymon Kyi! 🖤💚💛 Zobaczcie sami!

Skład 1: Prochoń, Pleban, Barbus, Będzieszak, Siga, Bąk, Borycka, Pereira, Rakowiecki, Pączko, Czuban

Skład 2: Prochoń, Trojanowski, Przystalski, Barbus, Bąk (Zawodnik testowany 3), Gendera, Wiszniowski, Borycka, Zawodnik testowany 2, Bednorz, Zawodnik testowany 1

W najbliższą środę kolejny sparing! Naszym rywalem będzie lider Bytomsko-Zabrzańskiej okręgówki Orzeł Miedary! Start spotkania o 17:30 przy Wojska Polskiego 2!