Wczoraj do zajęć treningowych wróciła pierwsza drużyna. Podopieczni trenera Łukasza Ganowicza za miesiąc rozpoczną zmagania na III ligowych boiskach gr. 3.

Na pierwszym treningu pojawiła się spora liczba nowych zawodników aspirujących do gry w drużynie ze „srebrnego miasta”. Wciąż czekamy na oficjalny terminarz, jednak przed startem ligi czekają nas potyczki sparingowe.

W najbliższą sobotę rozegrana zostanie gra wewnętrzna. Pierwotnie w tym terminie miał odbyć się sparing z drużyną Dekoru Bełk, jednak goście wycofali się z rozegrania. Gra wewnętrzna będzie dobrą okazją do sprawdzenia zawodników starających się o angaż do drużyny.

Kolejna potyczka to rywalizacja z MKS-em Kluczbork, a więc naszym ligowym rywalem. Mecz ten odbędzie się 16 lipca, a początek spotkania został zaplanowany na godzinę 11:00.

 

W środę 20 lipca o godzinie 18:00 zagramy z drużyną Górnika Zabrze U-18. Mecz ten odbędzie się w Rybniku.

Przed ostatni sprawdzian to mecz z Rozwojem Katowice. Drużyna występująca w rozgrywkach IV Ligi zaliczyła bardzo dobry sezon. Warto zaznaczyć, że podopieczni trenera Wróbla zajęli 3 miejsce w Polsce w klasyfikacji Pro Junior System, opierając swój skład na młodych wychowankach klubu. Mecz ten odbędzie się 23 lipca o godzinie 11:00 przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach.

Ostatnia prosta to rywalizacja z kolejnym Czwartoligowcem Ruchem Radzionków. Mecz ten odbędzie się 30 lipca o godzinie 11:00 na naszym boisku.

Dodaj komentarz