Niemal równo dwa miesiące temu rozpoczęła swoją działalność Akademia Przedszkolaka, a więc najmłodsza grupa Akademii Piłkarskiej Gwarka Tarnowskie Góry. Mimo trudnych dla sportu czasów, decyzja o powołaniu do życia po raz pierwszy w historii Klubu tak młodego rocznika okazała się sukcesem. Dzieciaki chętnie garną się do uprawiania sportu w barwach Gwarka, a powoduje to tylko dumę i radość i napawa optymizmem do dalszego działania!

 

Grupą od pierwszych zajęć zaopiekował się trener koordynator Akademii Piłkarskiej Gwarka Tarnowskie Góry, Krystian Szyguła. To pod jego czujnym okiem trenują pierwsi w historii Gwarka zawodnicy w naszym Piłkarskim Przedszkolu. Zapytaliśmy go jak podsumuje pierwsze dwa miesiące działalności grupy:

Dopiero co rozpoczęliśmy naszą wspólną przygodę, a Akademia Przedszkolaka ma już dwa miesiące. Przeminęło nam to bardzo szybko, w super atmosferze. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym zajmuje się nasza Akademia Przedszkolaka wyjaśniam, że to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia. Naszym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad zdrowego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Do naszej grupy należy ponad 20 przedszkolaków. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Każde dziecko może liczyć u nas na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań, jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

 

Treningi naszego Piłkarskiego Przedszkola trwają cały czas. Zapisz swoje dziecko i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą w Akademii Przedszkolaka Gwarka Tarnowskie Góry! 

 

Jak widać na zdjęciach z treningów, nasi najmłodsi adepci piłkarscy czerpią radość przy każdym spotkaniu:

 

IMG-20201118-WA0021 IMG-20201118-WA0025 IMG-20201118-WA0039 IMG-20201118-WA0043 IMG-20201118-WA0055 IMG-20201118-WA0083 IMG-20201118-WA0086

 

Dziękujemy gorąco Rodzicom naszych Przedszkolaków za pomoc i podesłanie zdjęć z treningów!

 

miasto_dofinansowanie 

Dodaj komentarz