W przyjemnością pragniemy wszystkich naszych kibiców poinformować, iż od sezonu 2019/2020 nowym sponsorem technicznym Gwarka Tarnowskie Góry została firma „Maxima-Sport”. Oznacza to, iż na czas trwania umowy firma „Maxima-Sport” będzie wyłącznym dostarczycielem sprzętu sportowego do wszystkich grup piłkarskich naszego Klubu.

 

Dzięki temu wszelaka odzież sportowa, sprzęt sportowy czy niezbędne akcesoria treningowe takich firm jak Joma, Legea czy Adidas będą w ciągu przynajmniej dwóch sezonów towarzyszyć wszystkim naszym zawodnikom w ich piłkarskich poczynaniach. Pierwsze wyniki współpracy nasi kibice mogli zaobserwować na dwóch pierwszych kolejkach ligowych w wykonaniu naszych III-ligowców. Nowe koszulki meczowe naszych seniorów to jeden z dwóch nowych kompletów strojów, w jakich podopieczni trenera Krzysztofa Górecko będą walczyć na boiskach piłkarskich w sezonie 2019/2020. Dobrą nowiną dla naszych kibiców powinien być również fakt, iż w najbliższym czasie nowe koszulki meczowe pierwszej drużyny Gwarka trafią do sprzedaży!

IMG_2973

Poza aspektami sportowymi obydwie strony zobowiązały się do szerokiej współpracy marketingowej, mającej na celu reklamę zarówno klubu z Tarnowskich Gór, jak i naszego nowego Sponsora. Zachęcamy również wszystkich kibiców do zapoznania się z ofertą firmy „Maxima-Sport”. Szeroka kolekcja sprzętu sportowego jak i akcesoriów treningowych dostępna jest m.in. na stronie internetowej naszego Sponsora (TUTAJ). Wzajemna umowa z pewnością przyniesie sporo korzyści dla zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony.

 

Raz jeszcze witamy firmę „Maxima-Sport” w Gwarku Tarnowskie Góry i życzymy wielu satysfakcji wynikających z zalet wzajemnej umowy!

Dodaj komentarz