Z samego rana informujemy, że udało nam się przedłużyć wypożyczenia z poprzedniego sezonu. Na liście ponownie wypożyczonych zawodników znajduje się 4 zawodników. 

 

Maciej Borycka, Kacper Joachim, Michał Rakowiecki i Oskar Skrzyniarz – to nazwiska graczy, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentować barwy Gwarka. Co najważniejsze, trójka z nich będzie w tym sezonie posiadała status młodzieżowca.

Maciek to urodzony 14 marca 2000 roku środkowy pomocnik, na co dzień reprezentujący barwy Skry Częstochowa. Dotychczas był jednak wypożyczany, najpierw do Stali Brzeg, a później właśnie do Gwarka. W poprzednim sezonie wystąpił w 29 meczach, z czego w 14 w naszych barwach.

Kacper urodził się 3 kwietnia 2002 roku i występuje na pozycji prawego obrońcy. Został powtórnie wypożyczony z Górnika II Zabrze, by wzmocnić rywalizację na prawej stronie. Poprzedni sezon zakończył z 20 występami na koncie.

Michał to rocznik 2001, na boisku zajmuje kilka pozycji, od środka pola po skrzydła, jest więc uniwersalnym graczem. W poprzednim sezonie dołączył do Gwarka w rundzie wiosennej z Piasta Gliwice, a sezon zakończył z 14 występami na koncie. 

Oskar to pomocnik urodzony 20 sierpnia 2001 roku. Minione rozgrywki zakończył z bilansem 12 meczów, co sprawiło, że wypożyczenie z drużyny MKS Zaborze Zabrze na sezon 2021/22 stało się faktem.

 

Wszystkim wymienionym życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie i jak najwięcej udanych występów! 

Dodaj komentarz