Szanowni Rodzice, Opiekunowie.

 

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją w kraju dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa, zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry w dniu 11 marca zawiesił treningi we wszystkich grupach Akademii. Powrót do normalnych zajęć jest w dniu dzisiejszym niemożliwy i trudny do przewidzenia. Przerwa może okazać się o wiele dłuższa niż wszyscy myśleliśmy.

 

Mając powyższe na uwadze, podjęto decyzję o zmniejszeniu składki członkowskiej od miesiąca kwietnia do odwołania o 50 %.

 

Nie mniej jednak, chcielibyśmy poprosić Państwa o dobrowolne, finansowe wspieranie naszego Klubu w kolejnych miesiącach w kwotach dowolnych, wg. własnych możliwości. Obecna sytuacja finansowa Klubu jest bardzo trudna i wszystkim znana. Nasz Klub utrzymywany jest zarówno ze składek rodziców, sponsorów, Gminę Tarnowskie Góry oraz zbierania opłat z targowisk. W chwili obecnej wszystkie targowiska na terenie Gminy zostały zamknięte, co powoduje utratę przez nasz Klub głównego źródła dochodu. Dodatkowo duża ilość przedsiębiorców, którzy wspierali Klub, w chwili obecnej przeżywa kryzys ekonomiczny, starając się utrzymać swoje przedsiębiorstwo, przez co nie są w stanie pomóc Klubowi. Powoduje to, iż Klub znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i musi walczyć o przetrwanie.

 

Każde Państwa wsparcie finansowe będzie dla nas niezwykle pomocne. Będziemy mogli uregulować zaległe zobowiązania tegoroczne oraz w przyszłości właściwie zaplanować i rozpocząć treningi, o ile oczywiście sytuacja w kraju na to pozwoli.

Prosimy Was, uratujmy Gwarek Tarnowskie Góry przed upadłością.

 

Wpłat można dokonywać obecnie wyłącznie na konta klubowe, które nie uległy zmianie:

Dla przypomnienia podajemy numer rachunku:

ING Bank Śląski 98 1050 1230 1000 0090 3019 5474
(w tytule: imię i nazwisko zawodnika, rocznik oraz miesiąc wpłaty)

 

Serdecznie dziękujemy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry.

Dodaj komentarz