Szanowni Państwo,

informujemy, iż TS Gwarek Tarnowskie Góry oraz ośrodek wypoczynkowy Hotel „Barka” w Kalwarii Zebrzydowskiej podtrzymuje chęć wyjazdu na obóz sportowy naszej młodzieży.

 

Zarówno TS Gwarek jako organizator wyjazdu oraz Hotel „Barka” w Kalwarii Zebrzydowskiej po dogłębnej analizie związanej z wystąpieniem epidemii COVID-19 jest w stanie wdrożyć wszelkie środki bezpieczeństwa, aby obóz sportowy mógł odbyć się w sposób bezpieczny pod względem sanitarnym oraz organizacyjnym. W chwili obecnej nikt z chętnych nie złożył oficjalnej rezygnacji, co powoduje, iż w dalszym ciągu istnieje realna możliwość wyjazdu. Co więcej, są jeszcze wolne miejsca, więc osoby chętne prosimy o zapisy. Nie mniej jednak pragniemy zaznaczyć, iż zobowiązani jesteśmy podporządkować się oficjalnej decyzji Rządu Polskiego oraz Ministra Zdrowia w zakresie dopuszczenia organizacji w tym roku obozów sportowych i kolonii, na które czeka cała Polska.

 

Gwarek Tarnowskie Góry czyni w dalszym ciągu poczynania dotyczące umożliwienia przy zachowanych odpowiednich standardach bezpieczeństwa organizacji wyjazdu sportowego naszych grup młodzieżowych do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zarówno trenerzy, jak i opiekunowie wycieczek są zdecydowani uczestniczyć w obozie, a Klub dokłada wszelkich starań, aby organizowany wyjazd odbył się w sposób należycie bezpieczny. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z właścicielami Hotelu „Barka” w Kalwarii Zebrzydowskiej, którzy również informują nas o sytuacji panującej w otoczeniu miejsca docelowego. 

 

Prosimy w chwili obecnej o niewpłacanie drugiej raty za obóz sportowy, ponieważ nie ma na dzień dzisiejszy takiej potrzeby. Będziemy Państwa na bieżąco informować kiedy będzie można wpłacać drugą ratę.

 

Pragniemy Państwu również przekazać, jeżeli Minister Zdrowia nie wyrazi zgody na organizacje obozów sportowych w tym roku, Gwarek będzie się starał zorganizować półkolonie sportowe w Tarnowskich Górach.

  

O postępach w organizacji przedmiotowego obozu sportowego będziemy Państwa informować na bieżąco. #jeszczebędziedobrze

 

Z wyrazami szacunku, Zarząd TS Gwarek Tarnowskie Góry.

Dodaj komentarz