Strzelec bramki w spotkaniu z Cariną opowiedział o meczu, przygotowaniach do starcia z Pniówkiem i radości ze zdobytej bramki 💚💛🖤
 
📢W pierwszej połowie meczu daliśmy się bardzo zepchnąć do defensywy, przez co ciężko nam było złapać swój rytm meczowy i na pewno karny w 1 minucie meczu był wynikiem tego, że ciężko było nam dobrze wejść w mecz, Pozytywne było na pewno to, że w drugiej połowie zagraliśmy tak, jak tego chcemy. Było wszystko to, co prezentowaliśmy do tej pory w innych meczach. Byliśmy agresywni w doskoku, co przekładało się na większe posiadanie piłki z naszej strony, co bardziej preferujemy.
Bramka zawsze cieszy, jeśli coś mogła dać drużynie, tym razem dała tylko punkt, na pewno go szanujemy, ale wiemy, że w drugiej połowie mogliśmy przechylić szale meczu na naszą korzyść, dlatego czujemy niedosyt.
Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz, w którym będzie dużo walki, bardziej niż grania w piłkę, ale potrafimy się dostosować do warunków i po tym niedosycie dwóch remisów pojedziemy zagrać o 3 punkty.

Dodaj komentarz