W piątek 11 listopada od godziny 8:15 zapraszamy wszystkich chętnych do tarnogórskiej Hali Sportowej. Przed nami kolejna odsłona Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Do walki o zwycięstwo w tym prestiżowym dla klubów z naszego miasta turnieju staną młodzi zawodnicy z roczników 2005 – 2010. W zawodach weźmie udział łącznie osiem drużyn. Organizatorem turnieju są Urząd Miasta Tarnowskie Góry, Park Wodny w Tarnowskich Górach oraz TS Gwarek Tarnowskie Góry.

 

W dniu 11 listopada jako Polacy obchodzimy Święto Niepodległości. Dla większości z nas jest to dzień wolny od zajęć oraz pracy. Jest to także bardzo dobry czas, aby aktywnie go zagospodarować. Już o 8:15 rozpoczniemy oficjalnie kolejną edycję Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Jako pierwsi powalczą o zwycięstwo, a już z pewnością dostarczą wszystkich wielu sportowych emocji nasi młodzi piłkarze z rocznika 2005/2006. Oprócz dwóch drużyn Gwarka w turnieju zobaczymy rówieśników z drużyn Unii Strzybnica, Zgody Repty Śląskie oraz Orła Miedary.

 

Drugą częścią świątecznych zawodów będzie mini turniej wśród naszej najmłodszej grupy, trenowanej przez Bartłomieja Podolskiego. Drużyną zaproszoną będzie Silesia Tarnowskie Góry. Obydwa zespoły utworzoną kilka mniejszych drużyn, które zagrają między sobą o zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej.

 

Dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia w piątkowy dzień tarnogórskiej Hali Sportowej i dopingowania wszystkim drużynom.

 

Trzecią częścią imprezy będzie turniej wśród roczników 2007/2008, który rozpocznie się mniej więcej o godzinie 14:30. W tej części turnieju zaprezentują się: Gwarek Tarnowskie Góry, AP Silesia Tarnowskie Góry, AP Champion Tarnowskie Góry, Górnik Zabrze oraz Ruch Radzionków.

 

Patronat medialny nad turniejem objął portal SportTG.pl, o którym napiszemy Państwu więcej w najbliższym czasie.

 

Poniżej prezentujemy oficjalny plakat turnieju:

plakat_burmistrz_2005

Dodaj komentarz