Świętująca w tym roku swoje dziesiąte urodziny GRUPA 2010 znów pokazała, że wzajemna pomoc firm, a także przedsiębiorstw z Powiatu Tarnogórskiego oraz okolic, połączona ze światem sportu, jest w stanie zawsze osiągnąć korzystne dla każdej ze stron porozumienie. Kolejną firmą, która zdecydowała się wesprzeć nasze Stowarzyszenie jest Piekarnia Cukiernia Bindrich z Tarnowskich Gór!

 

Przy promocji naszego nowego Sponsora, oddajmy mu możliwość przedstawienia się:

„Wracają smaki z dawnych lat…” – Każdy kto marzy o powrocie do przeszłości i smaku chleba z dzieciństwa powinien zajrzeć do nowej Piekarni Cukierni Bindrich, która znajduje się w Tarnowskich Górach przy ulicy Słoneczników 41. Mieszkańców Osady Jana budzi codziennie zapach świeżo wypiekanych bochenków chleba, bułek i drożdżówek. Woń roznosi się w powietrzu, nie sposób przejść obojętnie obok tego miejsca.

Podążając za zapachem dotarliśmy do wnętrza piekarni, gdzie przez okno można zobaczyć jak piekarze ręcznie wyrabiają i wypiekają chleb jak za dawnych lat. Wszystkie produkty wyrabiane są według starych tradycyjnych receptur, bez użycia środków konserwujących i spulchniających na naturalnym zakwasie.

Zostaliśmy poczęstowani chlebem, który faktycznie był tak smaczny jak zapewniały nas sprzedawczynie. Wśród asortymentu poza tradycyjnym chlebem mieszanym dostępne są również chleby razowe, orkiszowe, owsiane czy z nikim indeksem glikemicznym. Oprócz chleba można tutaj nabyć drożdżówki, pączki- najlepsze w Tarnowskich Górach, szeroki wybór ciast, tortów i kanapek.

Na miejscu można wypić kawę, herbatę czy świeżo wyciskane soki, spotkać się z przyjaciółmi.
Wnętrze jest ciepłe i przyjemne, a obsługa przemiła. Na mapie Tarnowskich Gór niewątpliwie brakowało takiego miejsca, teraz jest i to czynne 7 dni w tygodniu.

 

Brzmi apetycznie, prawda? Tym prędzej zapraszamy wszystkich naszych Sympatyków do odwiedzenia sklepów naszego nowego Sponsora i koniecznie zaopatrzenie się najsmaczniejsze wypieki w mieście! Więcej o historii firmy, pysznych wyrobach, a także punktach sklepowych naszego nowego Sponsora można przeczytać na jego oficjalnej stronie internetowej: TUTAJ.

Pana Jacka Bindricha, właściciela Piekarni Cukierni Bindrich oficjalnie już teraz witamy w Gwarku, a także dziękujemy mu za pomoc okazaną Klubowi!

 

bindrich

 

1 komentarz

  • Lolo 03 / 12 / 2020 Reply

    Firmy dolaczaja a Gwarek. coraz slabiej gra

Dodaj komentarz