Po meczu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski głos zabrał nasz pomocnik Maciej Borycka 🖤💚💛
 
📢 Jak oceniasz mecz ze Stilonem?
⚽ Na pewno mamy w sobie duża złość i frustracje, ze nie udało się zacząć nowej rundy od zwycięstwa, bo bardzo tego chcieliśmy. Nasz styl gry, który chcemy prezentować różni się od tego, który pokazaliśmy w sobotę. Czujemy się dobrze gdy mamy kontrole, gdy budujemy akcje w sposób uporządkowany. W sobotę warunki były takie, ze musieliśmy ten styl zmienić i grać bezpieczniej, długie piłki i brak zbierania „drugiej piłki” napędzał Stilon w drugiej połowie no i w tym meczu walki to Stilon, w tym dniu czuł się lepiej. My zrobimy wszystko żeby już w najbliższa sobotę na wyjeździe grać swoją piłkę i zdobyć ważne 3 punkty.
 
📢 Jak spisali się debiutanci? (Bąk K., Kyi, Kaczmarek)
 
⚽ Każdy z chłopaków włożył dużo pracy w okresie przygotowawczym żeby ta szanse od Trenera dostać. Cieszy, ze są to jeszcze młodzi zawodnicy, a juz teraz dają duża jakość. Myślę, że z biegiem czasu, jak zyskają jeszcze więcej minut i pewności siebie będą stanowili o sile naszego zespołu. Gratuluje szczególnie Kyijowi, bo zawsze jest to radość jak wychowanek debiutuje, szkoda tylko ze w takich okolicznościach.
 
📢 Na stadion przybyła spora liczba kibiców, to znacząco wpływa na zaangażowanie na boisku?
 
⚽ Myślę, że jeżeli ilość kibiców byłaby wyznacznikiem naszego zaangażowania to nie powinniśmy uprawiać sportu. W szatni mamy mocne charaktery, każdy z nas chce wygrywać, każdy z nas jest zdeterminowany i daje z siebie 100% mimo ze czasami nie wychodzi. Natomiast dziękujemy kibica, bo napewno gdy czuje się ich wsparcie gra się łatwiej, a radość po bramkach przeżywa podwójnie. Dlatego życzę i sobie i kibica żebyśmy w tym sezonie jak najczęściej się z tych bramek wspólnie cieszyli.
 
📢 Czy remis byłyby bardziej sprawiedliwym wynikiem?
 
⚽ Nie wiem, fakt jest taki ze przegraliśmy. Nie będziemy szukać tłumaczeń i wymówek. Trzeba przeanalizować mecz, wyciągnąć wnioski i już w sobotę osiągnąć korzystny wynik.
 
📢 Do końca sezonu długa droga, jak zapatrujesz się na kolejne spotkania?
 
⚽ Jestem pozytywnie nastawiony. Wykonaliśmy kawał dobrej pracy w okresie przygotowawczym. Wiemy co chcemy grać, wiemy co mamy robić. Mam nadzieje, ze niedługo kontuzjowani zawodnicy do nas dołącza, a z biegiem czasu boiska również będą lepsze do grania tego co sobie zakładamy wiec uważam, ze będziemy tylko mocniejsi.

Dodaj komentarz