Przed najbliższym meczem na nasze pytania odpowiedział Mateusz Bąk 💛🖤💚
 
📢Porażka z Polonią idzie w zapomnienie, jednak jak oceniasz ten mecz?
⚽ Zagraliśmy solidne zawody, walczyliśmy do końca. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Niestety na niektóre decyzje nie mieliśmy wpływu. Jesteśmy bardzo zdenerwowani, po tym, co się wydarzyło w sobotę. Zamykamy temat Polonii i skupiamy się w 100% na Legnicy.
 
📢Poprzedni mecz z Miedzią II Legnica zakończony happy endem, co było wtedy nasza największą siłą i zagrożeniem dla rywala?
⚽ Nie przypadkowo strzeliliśmy wtedy 4 bramki. Naszą największą siła w tamtym meczu była gra z kontry. Miedź nie była na to przygotowana i udało nam się ich zaskoczyć. Byliśmy też dobrze zorganizowani w obronie i nie pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele, co przełożyło się na wysoki wynik i zgarnięcie 3 punktów.
 
📢Jak przygotowania do meczu z ostatnią drużyną w tabeli?
⚽ To, że Miedź znajduje się na ostatnim miejscu, wcale nie oznacza, że są słabą drużyną. Mają swoje problemy i chcemy je wykorzystać, jednak musimy podejść do tego meczu mocno skoncentrowani i nie pozwolić miedzi się rozkręcić. Jest to młoda drużyna, w której znajduje się paru doświadczonych zawodników, każdy z nich walczy o to, żeby przebić się do pierwszej drużyny. Będziemy mocno pracować cały tydzień, żeby przywieźć w sobotę 3 punkty.
 
📢Czekamy na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, możemy na nie liczyć w najbliższą sobotę?
⚽Tak. Jesteśmy pewni siebie. Podchodzimy do rywala z szacunkiem, ale to my wróćmy do domu z 3 punkami.
 
📢Największe zagrożenie Miedzianki?
⚽ Cała drużyna Miedzi jest solidna, musimy być skupieni, żeby nie dać się zaskoczyć. Będzie to na pewno ciężki mecz.

Dodaj komentarz