Po dobrym meczu w wykonaniu Gwarka zdobywamy tylko jeden punkt. Słowo zdobywamy nie odzwierciedla jednak tego co działo się na boisku. Można śmiało powiedzieć, że sobotniego popołudnia straciliśmy 2 punkty.

Sponsorem meczu była firma Pompy Ciepła Przybyszewscy. Dziękujemy za wsparcie! 

Pierwsze 15 minut to wyrównana gra obydwu zespołów. Lekko przespana i z większym wskazaniem na gości. Pierwszy celny i jedyny w pierwszej połowie strzał zaskoczył naszego bramkarza. Mimo wielu prób nie doprowadziliśmy do wyrównania.

Druga połowa to wzorowa postawa gospodarzy. Przemyślane i trenowane akcje stwarzały ogrom sytuacji, jednak brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Po podaniu Biskupa na rajd zdecydował się Jakub Siga. Po minięciu rywali oddał przepiękny strzał zza pola karnego, a bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia! Bramka kolejki? Zdecydowanie! Bramka roku? To się okaże! Po wyrównaniu Tarnogórzanie nawet nie myśleli by zdjąć nogę z gazu! Akcja goniła akcję! Świetną okazję mieli Będzieszak i Biskup, jednak to nie był dzień skuteczności. 

Mimo 15 oddanych strzałów, ponad 30 sytuacji bramkowych, nie wygrywamy spotkania. Mówi się, że jeżeli nie potrafisz wygrać to zremisuj. Po tak dobrym meczu jeden punkt to zdecydowanie za mało. Do Zabrza na mecz z rezerwą Górnika nastawimy celowniki i jedziemy po pełną pulę! 

Skład: Rosół (C), Będzieszak, Pleban (85’Bednorz), Trojanowski, Gendera (81′ Rakowiecki), Bąk, Borycka, Pączko (55′ Siga), Pereira, Biskup
Rezerwa: Prochoń (b), Gałązkiewicz, Bogucki

🟨 Żółte kartki: 56′ Pereira, 60′ Będzieszak, 86; Siga

Skrót spotkania:

https://youtu.be/KRytBBIX5XI

Dodaj komentarz