Przez dwa ostatnie weekendy na boiskach Gwarka Tarnowskie Góry miały miejsce cykle turniejów pod nazwą „Gwarek Cup”, które skierowane były do najmłodszych roczników trenujących w naszym Klubie. Szansę zaprezentowania się na tle swoich rówieśników otrzymali zawodnicy oraz zawodniczki Gwarka z roczników 2008 – 2010.

 

 

Zdjęcia z turnieju GWAREK CUP dla rocznika 2008 (fot. Marzena Stanek): TUTAJ.

Zdjęcia z turnieju GWAREK CUP dla rocznika 2009 (fot. Marzena Stanek): TUTAJ.

Zdjęcia z turnieju GWAREK CUP dla rocznika 2010 (fot. Marzena Stanek): TUTAJ.

 

 

Łącznie przez trzy dni przez boiska naszego Klubu przewinęło się ponad stu młodych uczestników turnieju. W turniejach brały udział także inne drużyny z naszego województwa, takie jak: Polonia Bytom, UKS 15 „Dream-Team” Tarnowskie Góry, Zgoda Repty Śląskie, AP Champions Tarnowskie Góry, Orzeł Nakło Śląskie, APN Paniówki, UKS „Fun & Football” Radzionków, Football Academy Zabrze, a także oczywiście gospodarze turniejów – młodzież tarnogórskiego Gwarka. W każdym z turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Dominowała sportowa rywalizacja oraz dobra zabawa, a zwycięzcą był każdy, kto z uśmiechem na ustach wziął udział w sportowej zabawie.

miasto_dofinansowanie

Największe podziękowania należą się przede wszystkim rodzicom dzieci biorących udział w turniejach, bez których organizacja tych sportowych dni byłaby niemożliwa. Z tego miejsca bardzo serdecznie wszystkim rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, gorący doping i obecność!

Pragniemy także podziękować panu Adamowi Ptak, właścicielowi firmy NORDIS, za ufundowanie lodów  dla dzieci.

nordis_reklama

Dodaj komentarz