III kolejka odbywa  się w środku tygodnia. Jest to jedyny mecz poza weekendami w rundzie jesiennej. Czeka nas jeden z bliższych wyjazdów – do Bytomia. Mecz ten odbędzie się na stadionie w Szombierkach.

Nasza drużyna zwyciężyła w pierwszej kolejce w Gorzowie Wielkopolskim z miejscowym Stilonem. W tym samym czasie drużyna Polonii pokonała drugą Gorzowską drużynę Wartę 4-0.

Druga kolejka nie była udana dla żadnej z ekip. Podopieczni Trenera Wieczorka przegrali wysoko z Rekordem, a Gwarek uległ 0-1 Lechii Zielona Góra.

Drużyna Polonii jest jednym z kandydatów do awansu w tym sezonie. Porażka w II kolejce na pewno nie była wkalkulowana w przewidywaniach przed sezonem. Będą z pewnością chcieli zmazać plamę i zdobyć 3 punkty. 

W poprzednim sezonie drużyna Polonii również była przymierzana do awansu. Zajęli wówczas 3 miejsce zdobywając 65 punktów, zaliczając 20 zwycięstw, 9 remisów i 5 porażek. Poprzedniego meczu chyba nikt z Gwarkowskiej rodziny nie wspomina najlepiej. Przegraliśmy wtedy 0-1 po rzucie karnym w końcówce meczu. Czeka nas niewątpliwie wspaniałe piłkarskie święto! Nowy sezon to przebudowana drużyna Gwarka, która jeszcze nie pokazała na co ich stać! YNO GWAREK! 

1 komentarz

  • tom 16 / 08 / 2022 Reply

    yno ni siedym

Dodaj komentarz