Prezes TS Gwarek pan Marek Porada oraz Prezes Zarządu firmy Nexus Sp. z o.o. - pan Adrian Chabior. Fot. TS Gwarek

Z dumą możemy Państwa poinformować, iż nowym sponsorem Towarzystwa Sportowego „Gwarek” Tarnowskie Góry została w ostatnich dniach firma Nexus Sp. z o.o.

 

Nowy sponsor naszego Klubu jest liderem w branży produkcji wyrobów chemicznych. W skład danych artykułów wchodzą między innymi wygodne w użyciu rozpałki do grilla, paliwa do podgrzewaczy gastronomicznych czy pielęgnacyjne kosmetyki do samochodów. Szczególnie teraz, czyli w rozpoczętym nie tak dawno sezonem grillowym zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z usług naszego sponsora. Dzięki produktom firmy Nexus każdy grill stanie się niezastąpioną częścią udanych spotkań rodzinnych czy towarzyskich.

 

Firma Nexus to także lata doświadczeń w swojej branży. Ciągłe udoskonalanie swoich produktów, a także godny naśladowania kontakt z klientem sprawia, iż przewodnictwo w swojej branży nie jest przypadkowe, a satysfakcja ze strony klienta jest najlepszą nagrodą za ciężką i owocną pracę.

podpisanie_umowy_nexus

Prezes Zarządu firmy Nexus Sp. z o.o. pan Adrian Chabior w trakcie podpisywania umowy sponsorskiej. Fot. TS Gwarek.

 

W dowód uznania firma Nexus Sp. z o.o. została także nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami. Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbywającego się w 2015 roku w Katowicach, zostały wręczone Złote Certyfikaty Rzetelności dla firm, które w swojej działalności kierują się przede wszystkim uczciwością i odpowiedzialnością. Jedną z nich był właśnie Nexus Sp. z o.o.
 
 
Siedziba naszego nowego sponsora mieści się w Bytomiu przy ul. Siemianowickiej. Prezesem firmy jest pan Adrian Chabior, którego bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym Klubem. Jesteśmy pewni, iż współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu zainteresowanych stron.
 
Firmę Nexus Sp. z o.o. witamy w Grupie 2010!

Komentarze

  • Izydor 02 / 05 / 2017 Reply

    Brawo,brawo,brawo!

  • Skuter 04 / 05 / 2017 Reply

    Gratulacje! Witamy w Gwarku!

Dodaj komentarz