Wielu kibiców zastanawiało się kim jest zawodnik, który w ostatnim sparingu z Ruchem Radzionków zdołał strzelić wszystkie trzy bramki. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wreszcie zdradzić – tym zawodnikiem był Norbert Jaszczak, który w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Gwarka.

 

Nadchodzący sezon tuż za rogiem, więc czas ogłaszać kolejne wzmocnienia. Do naszego klubu na zasadzie wolnego transferu dołącza Norbert Jaszczak, związując się z nami dwuletnią umową. Norbert bardzo dobrze zaprezentował się podczas testów w klubie, co sprawiło, że zarząd zdecydował się na związanie z graczem najbliższej przyszłości.

Norbert urodził się 10 stycznia 2000 roku, a na boisku najlepiej czuje się na pozycji ofensywnego pomocnika. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w drużynach młodzieżowych Krakusa Nowa Huta. W wieku 15 lat przeniósł się do wysoko cenionej akademii Progresu Kraków. W barwach Progresu występował na poziomie Centralnej Ligi Juniorów, notując tam 26 meczów i zdobywając 1 bramkę. W sezonie 2018/2019 przeniósł się do MKS-u Kluczbork, by sprawdzić swoje umiejętności na poziomie piłki seniorskiej. Przez trzy sezony gry na Opolszczyźnie Norbert stał się filarem swojej drużyny, występując na poziomie 3 Ligi 75 spotkań, w których zdobył 15 bramek. 

Norbert, witamy w Gwarku i życzymy powodzenia!

 

1 komentarz

  • rynio 05 / 08 / 2021 Reply

    Ach,te strzały do siatki Cidrów, superowe. Oby tak dalej.

Dodaj komentarz