Jakiś czas temu na naszych social mediach ogłosiliśmy plebiscyt, który zawierał cztery kategorie: „Bramka roku”, „Odkrycie roku”, „Walczak roku”, a także „Piłkarz roku”. Przez prawie dwa tygodnie nasi kibice ochoczo dołączali do zabawy, oddając głosy na swoich faworytów. Teraz nadszedł czas, by odkryć karty i wyłonić zwycięzców każdego z głosowań. Poniżej prezentujemy wszystkich laureatów.

 

Bramka roku

 

BRAMKA ROKU

 

Zwycięzcą w kategorii „Bramka roku” został Kacper Joachim. Jego bramka, zdobyta w spotkaniu przeciwko Górnikowi II Zabrze, spodobała wam się najbardziej i zebrała 51,4% wszystkich waszych głosów. Poniżej prezentujemy trafienie, które zagwarantowało Kacprowi wygraną w plebiscycie.

 

 

Odkrycie roku

 

ODKRYCIE ROKU

 

Kolejnym głosowaniem było to na „Odkrycie roku”, w którym wybieraliście najbardziej wyróżniającego się młodzieżowca w naszym zespole. Tutaj zwycięstwo padło łupem Mateusza Bąka, a zdobył on 60,5% wszystkich oddanych głosów.

 

Walczak roku

 

walczak

 

W kategorii na najbardziej walecznego zawodnika tego roku zwyciężył Patryk Grychtolik, który przekonał kibiców Gwarka swoim zaangażowaniem w dotychczasowych występach. W głosowaniu zgarnął on 71,1% spośród wszystkich ocen.

 

Piłkarz roku

 

PILKARZ ROKU

 

W ostatnim z referendów, podczas których wybieraliście „Piłkarza roku”, walka trwała do ostatnich chwil. Na Instagramie znaczącą przewagę miał Karol Stanek, ale to ofensywa na Facebooku pozwoliła Michałowi Bodysowi na zdobycie nagrody za najlepszego zawodnika Gwarka w 2021 roku. Dość powiedzieć, że różnica pomiędzy wspomnianymi zawodnikami wyniosła jedyne… 5 głosów! Ostatecznie Michał otrzymał 46,3% głosów i zajął pierwsze miejsce w plebiscycie.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy zdobytych nagród, a kibicom bardzo dziękujemy za tak liczny udział w zabawie.

Dodaj komentarz