W dniu dzisiejszym dniu swój ostatni sprawdzian przed ligą zaliczyli piłkarze Gwarka. Mecz z Cidrami na remis. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Michał Biskup, zawodnik testowany

Po słabym początku i stracie bramki w ciągu kilku minut udaje nam się strzelić dwa gole. W drugiej połowie dominujemy mecz, prowadzimy grę i dokładamy jeszcze dwie bramki autorstwa Kuby Trojanowskiego, który dwukrotnie po dwóch rzutach rożnych, znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Rywale za sprawą trzech kontrataków doprowadzili do wyrównania.

Już za tydzień pierwsze ligowe starcie! Naszym rywalem będzie beniaminek Stilon Gorzów Wielkopolski. Mecz ten odbędzie się w Gorzowie w sobotę 6 sierpnia, a pierwszy gwizdek zaplanowany został na godzinę 17:00.