Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, iż wykupiona została pierwsza reklama na nowych kompletach strojów meczowych pierwszej drużyny Gwarka, w których to strojach zawodnicy będą reprezentować barwy naszego Klubu w III lidze w sezonie 2017/2018. Informujemy, iż na spodenkach meczowych reklamować się będzie firma INTER COLOR z Tarnowskich Gór.

 

Firma INTER COLOR zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem samochodowym, a także szeroko pojętą mechaniką samochodową. INTER COLOR swoją siedzibę posiada w Tarnowskich Górach, a także Piekarach Śląskich. Firma już od jakiegoś czasu współpracuje z naszym Klubem, więc tym bardziej dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Panu Jackowi, właścicielowi firmy INTER COLOR bardzo dziękujemy za złożenie, a także akceptację propozycji.

 

Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu istnieje możliwość wykupienia jeszcze trzech pozycji reklamowych na nowych strojach meczowych Gwarka. Do dyspozycji pozostaje miejsce na przodzie oraz tyle koszulki, a także na rękawkach.

 

Osoby zainteresowane reklamą proszone są o kontakt z prezesem TS Gwarek, panem Markiem Poradą (tel. 693-980-404, e-mail: marekporada@op.pl).

 

Informujemy, że oferty dotyczące reklamy na koszulkach przyjmowane są do dnia 25 lipca (wtorek).

post-koszulka

Dodaj komentarz