🖤💚💛 Drużyna Orlika Starszego 2012 TS GWAREK TG💛💚🖤
 
📢Trener Artur Jabłoński: „Rocznik 2012 czyli E1. Początkiem lata grupa przeszła reorganizację, dołączyło do niej wielu nowych zawodników. Gracze zostali wyselekcjonowani i podzieleni na 3 grupy treningowe, w których trenuje 35 zawodników z tego rocznika. 3 zawodników trafiło pod skrzydła trenera Marka Grabowskiego do
rocznika 2011 grupy żółtej, 19 zawodników do trenerów Artura Jabłońskiego i Piotra Pawlaka – grupy 2012, a pozostali szkolą się pod okiem Błażeja Lubosa w grupie zielonej rocznika 2011.
Grupa 2012 podzielona została do ligi na dwie drużyny które rozgrywały swoje mecze w 1 i 2 lidze okręgowej orlika starszego podokręgu Bytom. W 1 lidze nasza grupa zdominowała przeciwników . Rozegrała 9 meczy i wszystkie zwyciężyła z bilansem bramkowym 92-15. Najwyższe odniesione zwycięstwo to 23:0. Z kolei w 2 lidze na 7 rozegranych spotkań, 5-krotnie wygrywaliśmy i 2-krotnie doznaliśmy porażki. Bilans bramkowy to: 82-17. Najwyższe: zwycięstwo 22:0 oraz porażka 5-7. Orlicy starsi rozegrali przed ligą 6 spotkań kontrolnych , z których wygrali 5 i jeden raz doznali porażki.
Ligi dobiegły końca, mamy nadzieję że zostanie stworzona liga wojewódzka i pierwsza drużyna grupy 2012 będzie mogła zmierzyć się z innymi o większym stopniu zaawansowania rywalami. W grupie panuje ostra rywalizacja oraz maksymalne zaangażowanie na treningach. Trenujemy 3 krotnie w tygodniu a czwartą jednostką jest mecz lub sparing.
Chcielibyśmy pogratulować grupie bardzo dobrego wyniku a także podziękować i docenić rodziców za ich wkład, obecność i doping dla drużyn”.
 
 
Górny rząd od lewej: Breguła Karol, Wylenżek Filip, Pasieka Błażej, Berbeś Kacper, Żochowski Ziemowit
 
Środkowy rząd od lewej: Kulczyński Ksawery, Tobór Adam, Marczak Aleksander, Kuświk Michał, Smółkowski Szymon, Parkitny Damian, Surygała Jakub
 
Dolny rząd od lewej: Jabłoński Artur (Trener) , Sławiński Aleksander, Konczewicz Jan, Czajka Jakub, Caputa Filip, Poznański Jakub, Ulfik Bartosz, Pawlak Piotr (Trener)
 
Nieobecni na zdjęciu: Burzyński Bartłomiej

Dodaj komentarz