🖤💚💛 Drużyna D1 2010 TS GWAREK TG 💛💚🖤
 
3 miejsce w III Lidze Wojewódzkiej (Pierwsza drużyna)
3 miejsce w IV Lidze okręgowej (Druga drużyna)
 
📢Trener Sebastian Tomaszewski: „Podsumowanie rundy rocznik 2010. W 3 LW rozegraliśmy 14 spotkań, na pewno mecze z Ruchem Radzionków i Górnikiem Zabrze były najbardziej wymagające. Celem jaki sobie postawiliśmy przed rundą jesienną był przede wszystkim rozwój indywidualny każdego zawodnika oraz poprawienie wyniku z poprzedniej rundy (4 miejsce). Chłopcy zrobili niesamowity progres indywidualny co było widoczne w każdym spotkaniu oraz zajęliśmy 3 miejsce. Założenia zostały zrealizowane.
Jeśli chodzi o cele treningowe nad którymi pracowaliśmy to organizacją gry defensywnej w systemie 1-2-3-3 i 1-3-2-3.Założyliśmy sobie że będziemy grali dwoma systemami i chłopcy mają reagować na wydarzenia boiskowe. Czyli hybrydowo przechodzić z jednego ustawienia do drugiego. W większości meczów prowadziliśmy grę i byliśmy częściej przy piłce i właśnie reakcja na stratę piłki oraz złapanie odpowiedniego ustawienia stwarzały nam najwięcej problemów. Niestety w tym aspekcie jest nadal sporo do poprawy. Do końca roku zostało nam do rozegrania 5 sparingów z wymagającymi rywalami i na pewno będziemy dalej dążyć do realizacji naszych celów”.
 
📢Trener Daniel Brzezina: „Dla drugiej drużyny Gwarka w kategorii Młodzik rozgrywki zakończyły się dopiero w miniony weekend, kończąc rywalizację w sobotę z Orłem Miedary oraz w niedzielę z Szombierkami Bytom. Drużyna Gwarka ukończyła rozgrywki na 3 miejscu ustępując tylko drużynie Szombierek oraz Polonii II Bytom. W 8 rozegranych meczach uzyskaliśmy bilans : 4 zwycięstw, 1 remisu oraz 3 porażek i czekamy na rozstrzygnięcie ostatnich 2 meczy.
Bilans bramkowy po 8 meczach to: 20-12 , gdzie tylko Paweł Jerszy ustrzelił 4 bramki, a resztę dorobku bramkowego rozeszło się po całej drużynie. W tym okresie pracujemy niezmiennie na fundamentach gry, które systematycznie z meczu na mecz funkcjonują lepiej i za to należą się brawa całej drużynie. Pracujemy 3 razy w tygodniu oraz każdy weekend jest planowany jako meczowy i będą rozgrywane liczne sparingi”.
 
 
Górny rząd od lewej: Kowolik Jakub, Jerszy Paweł, Koryciak Maxymilian, Jośko Daniel, Czerwik Aleksander, Nowak Mateusz, Lebek Patryk, Słomian Wiktor
 
Środkowy rząd od lewej: Tomala Maksymilian (Trener), Mathea Konrad, Rajtarowski Mateusz, Krawczyk Mateusz, Szatka Łukasz, Vicenzin Oscar, Zielosko Filip, Burczyk Franciszek, Pałka Wojciech, Stroba Wiktor, Kroteniuk Borys, Lubos Jan, Natwora Benjmin, Rożek Wojciech, Pogoda Bartosz, Myrcik Wiktor, Kurek Adam, Tomaszewski Sebastian (Trener), Brzezina Daniel (Trener)
 
Dolny rząd od lewej: Dembecki Krzysztof, Kania Maciej, Migała Grzegorz, Janiczek Jakub, Siwy Dominik, Patyk Maciej, Kaleta Sebastian, Kriger Krzysztof
 
Nieobecni na zdjęciu: Kozak Krzysztof, Bagiński Mateusz, Ucieszyński Mateusz
 
 

Dodaj komentarz