🖤💚💛Drużyna D2 2011/12 Grupa Żółta V LO Młodzika Młodszego💛💚🖤

1 miejsce w lidze – AWANS do IV LO podokręgu Bytom 🥳💪⚽

📢Trener Marek Grabowski: „Drużyna młodzika młodszego (rocznik 2011/12) po przerwie wakacyjnej została znacząco przebudowana.
W związku z dużą ilością nowych zawodników utworzone zostały dwie grupy treningowe w tej kategorii wiekowej.
Obie niestety rywalizowały w tej samej lidze – V podokręgu Bytom.
Grupę „żółtą” utworzyło 20 bardzo wyrównanych pod względem umiejętności zawodników.
Ciężka praca na treningach oraz wewnętrzna rywalizacja na poszczególnych pozycjach zaowocowała bardzo dobrym wynikiem sportowym.
Drużyna łącznie rozegrała 16 spotkań, w tym 8 meczów kontrolnych (7 zwycięstw, 1 porażka, bramki 57-29) i 8 meczów ligowych w których odniosła komplet zwycięstw, strzelając 92 bramki i tracąc zaledwie 4 uzyskując tym samym awans do IV ligi podokręgu Bytom.
Brawa należą się nie tylko całej drużynie, ale również rodzicom i opiekunom za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas.
Co dalej… Pracujemy więcej i ciężej…
Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu. Czwarta jednostka to mecz. Podczas długiej zimowej przerwy w rozgrywkach planujemy rozegrać blisko 20 meczów kontrolnych!!! Dodatkowo w drugiej połowie stycznia odbędzie się obóz w Suchej Beskidzkiej.
Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w Akademii Gwarka TG”.

Górny rząd od lewej: Kajdana Maciej, Myrcik Piotr, Szałajko Michał, Świerc Dawid

Środkowy od lewej: Grabowski Marek (Trener), Koralewski Tymoteusz, Doliński Kamil,
Miczka Filip, Toś Filip, Bramorski Piotr, Musioł Marcel, Nowacki Grzegorz

Dolny od lewej: Więcek Kacper, Dąbrowski Łukasz, Pisula Hektor, Herej Wiktor, Zachnik Miłosz, Gowik Dawid, Sowisło Filip, Cichoń Patryk

Nieobecni na zdjęciu: Horzela Aleksander