Podsumowanie okresu przygotowawczego:

TS Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 MKS Kluczbork 

Bramki: Urbański, Siga, Czuban

Trener Łukasz Ganowicz
💭 „Wynik fajny, pozytywnie pracuje się po takiej grze przez kolejny tydzień. Najważniejsze co osiągnęliśmy, to przejrzeliśmy chłopców, którzy przybyli na testy, którzy mają wzmocnić Gwarek i dziś były podjęte pierwsze decyzje. […]”. Cieszymy się z tego, że ten tydzień i ten sparing dał nam dużo odpowiedzi, wszyscy w zdrowiu skończyli, powoli to nabiera koloru i myślę, że braki, które powstały przez odejścia zawodników godnie, a nawet lepiej uzupełnimy. Przed nami ciężki tydzień, ciężka praca, chłopcy pozytywnie nastawieni. Wynik w grze kontrolnej to sprawa drugorzędna, ale zawsze lepiej i ciężej się pracuje jak się wygrywa sparing, niż przegrywa, gdy budowanie jest trudniejsze. Oby taką pewność po każdym sparingu nasi chłopcy łapali.”

Górnik Zabrze U-18 1-3 TS Gwarek Tarnowskie Góry

Bramki: Bednorz, Wiszniowski, Czuban

Trener Łukasz Ganowicz:

„Fajny sparing z wymagająca młodzieżą Górnika. Kolejny test mecz sporej grupy zawodników, dziś również ostatecznej decyzje względem nich, gdzieś ta kadra będzie się powoli domykać. Dobrze to wyglądało pod kątem fizycznym, także piłkarskim. Trochę skuteczności i mogłoby być okazalej, ale to nie było najważniejsze. Ważne było to by przetestować wyselekcjonowana wcześniej grupę i podjąć decyzje. W sparingach póki co asystują ci co mają asystować, a na listę strzelców wpisują się Ci co mają strzelać w tym sezonie, a to jest duży plus. Pracujemy dalej nad wzmocnieniami, wszystko zaczyna sklejać się w całość, na tym etapie jestem bardzo zadowolony z tego co pokazują zawodnicy, No i ważne jest to, że bez kontuzji, w zdrowiu i oby tak do końca i przez cała rundę”

TS Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Rozwój Katowice

Bramki: Gałązkiewicz

Trener Łukasz Ganowicz:

„Sparing bardzo dobry, Rozwój kolejny raz wysoko zawiesił nam poprzeczkę. Bardzo pożyteczny mecz, na dużej intensywności, dużo dał nam odpowiedzi – gdzie jest dobrze, a gdzie jeszcze mamy braki, mocno pracujemy, żeby przed pierwszym meczem było wszystko optymalnie przygotowane i zestawione. Dziś było bardzo dużo sytuacji, gdzie drużyna bardzo dobrze funkcjonowała i było bardzo dużo dobrych decyzji, ale nie szło to równo w parze z wykończeniem i dokładnością, ale to przyjedzie lada dzień, gdzie piłka będzie bardziej słuchać 😉 Ważne, że zawodnicy widzą i czują sytuacje meczowe, a z czasem także dojdzie jakość w działaniach”.

TS Gwarek Tarnowskie Góry 4-4 KS Ruch Radzionków

Bramki: Biskup, Gałązkiewicz, Trojanowski x2

Trener Łukasz Ganowicz:

„Bardzo pożyteczny sparing, który dał nam dużo odpowiedzi końcowych. Najważniejsze, że po stracie bramki potrafiliśmy wyjść na 4-1. Później jednak roztrwoniliśmy przewagę i rozegraliśmy słabe 15 minut, w których ewidentnie zabrakło koncentracji i wkradło się rozluźnienie, że mecz już jest wygrany, a sam się nie wygra. Dobra lekcja dla nas, aby do końca być czujnym i konsekwentnym w działaniu i jest to dobra lekcja dla nas, z której wyciągniemy wnioski. Dużo pracy jeszcze jest do wykonania i drużyna jest tego świadoma, ale optymistycznie jesteśmy nastawieni do pracy”.

Dodaj komentarz