Koniec meczu. Podział punktów w Zielonej Górze.

Lechia 2-2 Gwarek
Bramki: Wiszniowski , Pączko

W środowe popołudnie podopieczni Trenera Ganowicza udali się do Zielonej Góry na zaległy mecz 19 kolejki rozgrywek III ligi gr.3. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Pierwsi na prowadzenie wyszli Tarnogórzanie, kiedy po strzale zza pola karnego Patryka Wiszniowskiego, futbolówka wylądowała w siatce! Lechia odpowiedziała 5 minut później za sprawą Igora Kurowskiego. W drugiej połowie na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Rafała Ostrowskiego. Mecz zakończył się podziałem punktów, gdy w doliczonym czasie gry do siatki trafił Sebastian Pączko.