Bez punktów z Bielska wrócili zawodnicy Trenera Ganowicza. Mimo dwukrotnego obejmowania prowadzenia, ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4-2 dla Rekordzistów.

Pierwsza połowa to wyrównana walka obydwu ekip. Do tego składne akcje zakończone strzałami. Na wyróżnienie zasługuje strzał Jakuba Sigi zza pola karnego, jednak po odbiciu od słupka piłka nie trafiła do bramki. Dobrą dyspozycję podtrzymał Michał Biskup, który w sytuacji sam na sam otworzył wynik spotkania. Rekord miał szanse na bramkę do szatni. Bliski wyrównania był Marcin Wróbel. Po „szczupaku” napastnika Rekordu futbolówka odbiła się od słupka.

W drugą połowę lepiej weszli gracze gospodarzy. Do wyrównania doprowadził Marcin Wróbel, który znakomicie zamknął dośrodkowanie głową. Gwarek ponownie wyszedł na prowadzenie, kiedy to Michał Biskup trafił do siatki po wycofaniu piłki przez Sebastiana Pączko. Od tego trafienia bielszczanie niesieni dopingiem swoich kibiców grali naprawdę dobry futbol! Do wyrównania doprowadził Marcin Wróbel po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bramkarz Gwarka dał się zaskoczyć w krótki róg. W 86 minucie kompletując hattricka Marcin Wróbel dał prowadzenie Rekordowi. Bramka na 4-2 jest efektem błędu indywidualnego w wyprowadzaniu piłki. Niestety drugi mecz z rzędu nie dopisujemy oczek w ligowej tabeli.

Skład: Rosół – Trojanowski, Przystalski [C], Barbus, Bąk, Będzieszak (Gendera), Urbański (Wiszniowski), Borycka, Siga (Rakowiecki), Pączko (Pereira), Biskup (Czuban)
Rezerwa: Prochoń [B], Pleban