Przed nami kolejny domowy mecz Gwarka w sezonie 2022/23. W XIII kolejce podopieczni Trenera Łukasza Ganowicza zagrają z Chrobrym II Głogów.

Rezerwa pierwszoligowca jest beniaminkiem rozgrywek. Zespół składający się z bardzo młodych zawodników (średnia wieku 19 lat) zajmuje aktualnie 14 lokatę i po dosyć słabym początku zaczyna punktować w rozgrywkach III ligi. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w 5 kolejce, kiedy po bramce Olafa Zygmunta pokonali rezerwę Miedzi. Komplet punktów udało się dopisać również w starciach z Odrą Wodzisław (3-2), Pniówkiem Pawłowice (1-3) oraz Wartą Gorzów Wielkopolski (0-2). To złożyło się na bilans 4 zwycięstw i 8 porażek, co daje 12 punktów. W ostatnim spotkaniu ponieśli porażkę z Rekordem (1-2).

Sponsorem spotkania z Chrobrym II Głogów jest firma Pompy Ciepła Przybyszewscy! Dziękujemy za wsparcie!


Drużyna Trenera Sebastiana Górskiego jest niewątpliwie zagadką. Pierwszy sezon na boiskach III ligi weryfikuje, lecz jak to często bywa w przypadku beniaminków, potrafią zaskoczyć! Przed nami ciekawe starcie! Zapraszamy na Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach! Początek meczu jutro o 15:00. YNO GWAREK! 

Dodaj komentarz