Gra kontrolna z naprawdę dobrym przeciwnikiem 🔥⚽️

Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 Rozwój Katowice

Kolejny sprawdzian podopiecznych trenera Ganowicza, tym razem zakończony remisem. Rywal z IV-ligowych boisk postawił wysoko poprzeczkę i potwierdził, że wynik z poprzedniego sezonu nie jest przypadkiem. Waleczna młodzież pokazała się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony. Mecz bardzo wyrównany, zakończony sprawiedliwym remisem. Nasza gra na zdecydowanie wyższym poziomie niż ostatnio. Wszystko zmierza w odpowiednią stronę 🖤💚💛

Bramkę dla naszej drużyny zdobył zawodnik testowany.

Już za tydzień drużyna ze „srebrnego miasta” podejmie drużynę Ruchu Radzionków. Startujemy punktualnie o 11:00 🔥
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Radzionków 30.07.2022 11:00 🖤💚💛