W sobotę Gwarek Tarnowskie Góry rozegra w ramach rozgrywek III ligi grupy 3 mecz mistrzowski z liderem tabeli, Ruchem Chorzów. Spotkanie z drużyną, która pewnie kroczy ku mistrzostwu w rozgrywkach ligowych, będzie jednym z ważniejszych punktów ligowej wiosny w Tarnowskich Górach.

 

W związku z planowaną przez Rząd RP zmianą dotyczącą regulacji obostrzeń dotyczących obecnej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, a konkretnie zmian dotyczących organizacji wydarzeń sportowych na świeżym powietrzu, spotkanie będzie mogło się odbyć z udziałem do 50% maksymalnej pojemności obiektu (ok. 450 kibiców). Zgodnie z opinią Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach obecne warunki infrastrukturalne stadionu miejskiego TS Gwarek nie pozwalają na bezpieczne przyjęcie autoryzowanej grupy kibiców gości, w związku z tym sobotni mecz odbędzie się bez ich udziału.

 

Mając na uwadze ograniczoną ilość biletów związaną z meczem, podajemy system rozprowadzenia i dostępu biletów na mecz TS Gwarek Tarnowskie Góry – KS Ruch Chorzów w dniu 29 maja bieżącego roku:

  1. Bilety w przedsprzedaży można nabyć w sekretariacie TS Gwarek, począwszy od wtorku 25 maja do piątku 28 maja w godzinach 10:00 – 15:00.
  2. Ze względu podwyższonego standardu bezpieczeństwa, bilet na to spotkanie będzie kosztował 12 zł.
  3. Posiadacz Karty Kibica oraz Karty VIP wchodzi na mecz na podstawie posiadanej karty bez obowiązku zakupu dodatkowego biletu.
  4. Prawo nabycia biletu mają wszyscy członkowie klubu TS Gwarek, którzy złożyli stosowne deklaracje oraz opłacają regularnie składki członkowskie. Każda taka osoba ma prawo nabycia maksymalnie dwóch biletów.
  5. Posiadacz Karty Kibica naszego Klubu ma prawo zakupu maksymalnie dwóch biletów dla członków swojej rodziny oraz najbliższych.
  6. Posiadacz Karty VIP ma prawo zakupu maksymalnie dwóch biletów dla członków swojej rodziny oraz najbliższych.
  7. Każdy Sponsor naszego Klubu ma prawo nabycia maksymalnie dwóch biletów na wyżej wymieniony mecz.

 

Wspomóż Gwarka swoją obecnością na tym jednym z najważniejszych meczów w sezonie! Zapraszamy na Gwarek!

 

1 komentarz

  • tom 25 / 05 / 2021 Reply

    zabrać ze sobą worki na bramki

Dodaj komentarz