Rozpoczęły się prace przy dotyczące nawadniania boiska. Fot. www.tsgwarek.pl

Miło nam poinformować, iż rozpoczęto długo oczekiwaną inwestycję dotyczącą budowy automatycznego nawadniania boiska TS Gwarek Tarnowskie Góry. W najbliższych dniach zostanie wykonany przewiert pod bieżnią lekkoatletyczną oraz wykonane zostanie przyłącze wody wraz z budową studni wodomierzowej.

 

Kolejnym etapem będzie montaż systemu elektronicznego nawadniania boiska. Ze względu na trwające rozgrywki ligowe, główne boisko zostanie wyposażone w nawadnianie po zakończeniu rozgrywek ligowych. Cała inwestycja powinna zakończyć się do końca lipca 2017 roku. Od nowego sezonu piłkarskiego mamy nadzieję, iż będzie działał w pełni nowy system nawadniania.

 

Inwestycję wykona firma Sojka Ogrodnictwo, jak wszyscy wiemy mająca duże doświadczenie w ogrodnictwie. Przypomnieć należy, iż kilka lat temu pan Marcin Sojka wyremontował nasze główne boisko, które uchodzi za jedno z lepszych na Śląsku.

 

Z niecierpliwością czekamy zatem na dalsze postępy w pracach!

miasto_dofinansowanie

Komentarze

  • izydor 25 / 04 / 2017 Reply

    brawa dla wszystkich którzy sie do tego przyczynili a w szczególnosci dla tych co wyłozyli pieniadze nie mówiac o tych co o to zabiegali

  • Jan 26 / 04 / 2017 Reply

    A co z nastepnymi inwestycjami taki jak trybuny naprzeciw budynku .

  • Izo 27 / 04 / 2017 Reply

    Trybuny będą jak myślę w 2019

Dodaj komentarz