💭 „Wynik fajny, pozytywnie pracuje się po takiej grze przez kolejny tydzień. Najważniejsze co osiągnęliśmy, to przejrzeliśmy chłopców, którzy przybyli na testy, którzy mają wzmocnić Gwarek i dziś były podjęte pierwsze decyzje. […]”. Cieszymy się z tego, że ten tydzień i ten sparing dał nam dużo odpowiedzi, wszyscy w zdrowiu skończyli, powoli to nabiera koloru i myślę, że braki, które powstały przez odejścia zawodników godnie, a nawet lepiej uzupełnimy. Przed nami ciężki tydzień, ciężka praca, chłopcy pozytywnie nastawieni. Wynik w grze kontrolnej to sprawa drugorzędna, ale zawsze lepiej i ciężej się pracuje jak się wygrywa sparing, niż przegrywa, gdy budowanie jest trudniejsze. Oby taką pewność po każdym sparingu nasi chłopcy łapali.”

Komentarze

  • tom 16 / 07 / 2022 Reply

    fajny mecz cos widać ze się układa (mam taka nadzieje) a do redakcji nie ukrywajcie tylko napiszcie kto poszedł sobie do innego klubu a kto zostaje bo i tak 80% byłej drużyny było do wymiany

  • spektrum 17 / 07 / 2022 Reply

    Byłbym ostrożny w ocenach. Rok temu w ówczenym składzie osobowym też było nieźle a potem coraz gorzej.Nie wiem ilu zawodników jest do wymiany ale wiem jedno, że trzeba umieć ze składu osobowego, którym się dysponuje stworzyć DRUŻYNĘ a nie zlepek nie rozumiejących sie zawodników, szczególnie tych o przesadnych skłonnościach do gry indywidualnej – hamulcowych.

Dodaj komentarz