Sparing numer 5 – wysoka wygrana! 🖤💚💛

Wczoraj późnym popołudniem Gwarek rozegrał 5 grę kontrolną. Naszym rywalem był lider Bytomsko-Zabrzańskiej klasy okręgowej drużyna Orła Miedary. Mecz zakończył się zwycięstwem Gwarka 4-1.⚽

Do przerwy mecz był wyrównany. W pierwszych 15 minutach lekko przewagę miała drużyna ze Srebrnego Miasta, lecz nie udało się zdobyć bramki. Wynik otworzył Mateusz Bogucki! Po świetnym podaniu Daniela Barbusa nasz wahadłowy stanął oko w oko z bramkarzem gości i po minięciu go umieścił piłkę w bramce. Chwilę później było już 2-0! Dośrodkowanie Mateusza Bąka z rzutu rożnego wykorzystał Jakub Trojanowski.🖤💚💛

Mimo okazji rezultat nie uległ zmianie do przerwy. Po przerwie dobrym strzałem popisał się zawodnik Orła i goście złapali kontakt. Bramka na 3-1 autorstwa zawodnika testowanego to składna akcja drużyny Trenera Ganowicza. Wynik ustalił w końcówce Błażej Czuban.🖤💚💛

Przed nami kolejny sobotni sparing! Do Tarnowskich Gór przyjeżdża Victoria Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 11:00. 💪⚽