🖤💚💛 Sparing 9 – Wygrana na ostatniej prostej przed ligą! 🖤💚💛

W przyszłą sobotę Gwarek rozpocznie rundę wiosenną sezonu 2022/23! Dziś w ostatnim sparingu ekipa Trenera Ganowicza pokonała Dramę Zbrosławice 2-1.🖤💚💛

Zachęcamy wszystkich sympatyków Gwarka do wsparcia Klubu poprzez przekazanie 1,5 % swojego podatku.💪⚽ Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się zdecydują na wsparcie naszego klubu 🖤💚💛
Instrukcję jak przekazać 1,5% podatku znajdziecie poniżej:
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Wynik spotkania otworzyli goście. Piłka po mocnym uderzeniu odbiła się od słupka, a dobitka nie pozostawiła złudzeń naszemu bramkarzowi. Do przerwy mimo prób nie udało się doprowadzić do remisu.

W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy Dramy, jednak za sprawą Mateusza Bąka i świetnemu uderzeniu z rzutu wolnego doprowadziliśmy do remisu! Przewagę Gwarka potwierdził Maciej Borycka, który w końcówce w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Dramy!🖤💚💛

Skład: Prochoń, Gendera, Będzieszak, Trojanowski, Barbus, Bąk M., Wiszniowski, Borycka, Siga, Rakowiecki, Kaczmarek

Zagrali również: Bąk K., Przystalski

Za tydzień do Tarnowskich Gór przyjeżdża Stilon Gorzów Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy na Wojska Polskiego na godzinę 14:30! 💪⚽