Jeszcze przez samymi Świętami Bożego Narodzenia do naszego sklepu klubowego trafiła seria limitowanych odznak Gwarka Tarnowskie Góry. Specjalne, bo wydane z myślą o przypadającym na ten rok jubileuszu naszego Klubu odznaki to kolejna pozycja ciągle poszerzającej się oferty gadżetów tarnogórskiego Gwarka.

 

Gustowna, emaliowana odznaka jest w kształcie herbu Gwarka. Jej wielkość to 2,5 cm. Posiada zapięcie typu pin. Znakomicie nadaje się jako uzupełnienie eleganckiego stroju. Można ją wpiąć w marynarkę lub w kołnierz koszuli. Również dobrze prezentuje się na dresie lub bluzie. Doskonała na prezent. Umożliwia w subtelny sposób okazanie przywiązania do barw klubowych. Koszt klubowej odznaki to 30 zł.

odznaka_65lat

Zachęcamy do uzupełnienia swojej kolejki klubowej o nową odznakę tarnogórskiego Gwarka. Zachęcamy także do ciągle trwającej oferty związanej z pozostałymi gadżetami klubowymi Gwarka. Odznaki klubowe, szaliki oraz poduszki będą także dostępne dla kibiców podczas niedzielnego Turnieju Mikołajkowego, który w godzinach 8:00 – 16:00 odbędzie się w tarnogórskiej Hali Sportowej. Cenowa oferta trwa do 24 grudnia.

gadzety

Dodaj komentarz