Autor dwóch bramek w sobotnim meczu Jakub Trojanowski odpowiedział na nasze pytania! 💛💚🖤
 
📢 Trzy punkty dla Gwarka! Odczucia po meczu?
⚽ W końcu zdobyliśmy pierwszy komplet punktów w tej rundzie. Przed meczem każdy wiedział, jaki jest cel na to spotkanie i za wszelką cenę każdy z nas dążył, aby go zrealizować. Ta wygrana da nam jeszcze większa pewność siebie, którą będziemy pokazywać w kolejnych meczach, aby pchać się wyżej w ligowej tabeli.
 
📢 Czy to prawda, że Kuba Trojanowski lepiej strzela głowa niż nogami?
⚽ Nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale ostatnio piłka szuka mnie w polu karnym przy stałych fragmentach i cieszę się, że mogę w ten sposób pomagać drużynie, ale jednak chyba głowa jest bardziej bramkostrzelna.
 
📢 Pierwsze zwycięstwo wiosny i pierwsze na Wojska Polskiego od meczu ze Stalą Brzeg. Kibice potrzebowali tego zwycięstwa na własnym stadionie, a wy?
⚽ Cieszymy się, że w końcu kibice doczekali się zwycięstwa u siebie po długiej przerwie. Każdy z nas wie, że nasze boisko nie pomaga nam w zdobywaniu punktów i nie jest naszym żadnym atutem, bo mamy z tym lekkie problemy, ale w każdym meczu próbujemy wyciskać z tego maksa, co się tylko da i zdobywać jak najwięcej punktów.
 
📢 Boisko sprzyjało walce, a nasza drużyna woli rozgrywać piłkę. Warunki nie były zbyt korzystne dla obu ekip?
⚽ Warunki sobotniego meczu były typowo pod walkę wręcz. Było bardzo ślisko, stan murawy z minuty na minuty się pogarszał, ale my się tym nie przejmowaliśmy i graliśmy swoje. Według mnie naprawdę dobrze poradziliśmy sobie w takich warunkach i pokazaliśmy, że w takich warunkach jesteśmy w stanie grać efektownie w piłkę. Posiadanie piłki, zadaniowość i zaangażowanie dało nam z Odrą ważne 3 punkty.
 
📢 W sobotę przyjeżdża Nysa, jakie założenia na najbliższy mecz?
⚽ W sobotę czeka nas kolejny mecz u siebie, więc gorąco zapraszam wszystkich kibiców na stadion. A my od siebie możemy zagwarantować, że damy z siebie wszystko, aby zainkasować kolejne 3 punkty w tej rundzie.

Dodaj komentarz