W minioną niedzielę młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gwarka oraz ich trenerzy na tarnogórskiej Hali Sportowej spotkali się po raz ostatni w 2020 roku w tradycyjnym już, świątecznym zakończeniu piłkarskiego roku. Swoją obecność potwierdzili również rodzice zawodników grup młodzieżowych, którzy zagrali ze swoimi pociechami w świątecznym turnieju.

 

Galeria zdjęć z ostatniego treningu grup młodzieżowych (fot. Marzena Cymerys): TUTAJ.

 

Przy zachowaniu panujących obostrzeń sanitarnych, każda grupa miała swój czas, który mogła w pełni wykorzystać na rozegraniu swojego turnieju. Wymieszane składy zawodników, ich rodziców, a także trenerów naszej Akademii dały każdej grupie sporo zabawy oraz radości ze wspólnie spędzonego czasu, który w tym dniu był najważniejszy. Na koniec zabawy każdy z zawodników otrzymał klubowy podarunek.

 

Świąteczne podsumowanie piłkarskiego roku w zespołowym gronie to coroczna tradycja naszej Akademii. Po złożeniu sobie świątecznych życzeń każdy z zawodników udał się na zasłużony wypoczynek. O dacie powrotu do piłkarskich zajęć każda z grup młodzieżowych naszej Akademii dowie się od swojego trenera po ustaleniu z kadrą trenerską zimowego harmonogramu zajęć wszystkich naszych grup.

 

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry dziękuje wszystkim naszym młodym zawodnikom za sportową postawę i poczynania na boiskach piłkarskich w 2020 roku, a także życzy im wszystkim oraz ich rodzicom wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Dodaj komentarz