Zapewne każdy z nas jest już myślami przy najbliższym weekendzie. Dziś rozpoczęliśmy „Wielki Tydzień”, czyli w chrześcijaństwie czas przygotowujący nas do jednego z najważniejszych świąt w kalendarzu. Za parę dni odpoczniemy od spraw codziennych, aby w spokoju i zadumie, a także w rodzinnym gronie spędzić ten świąteczny czas. W ostatni dzień Świąt Wielkanocnych, nasz klub przygotował dla wszystkich małą niespodziankę.

 

Od paru dni na naszym Facebook’owym koncie widnieje pewne wydarzenie. „Świąteczna rozgrzewka” to świetny pomysł na to, aby z dala od pracy poświęcić się dla dobra własnego ducha i spędzić trochę czasu relaksując się w miłej, sportowej atmosferze. Naszą rekreacyjną propozycję spędzenia świątecznego czasu kierujemy do każdego, kto dysponuje wolnym czasem, poczuciem humoru oraz osobom, dla których lekki rozruch w świąteczny poranek nie jest obcy. Zapraszamy na około dwie godziny aktywnego spędzenia czasu na naszym obiekcie, a o to zadbają jego organizatorzy.

 

Po przyjemnym odbiorze „Wiosennego przebudzenia” oraz „Nie dajmy się jesieni”, czyli biegowych imprez sportowych organizowanych na bieżni lekkoatletycznej obiektu Gwarka mamy dla Was kolejną propozycję spędzenia aktywnie czasu. „Świąteczna rozgrzewka” to wspólna impreza zorganizowana przez Towarzystwo Sportowe „Gwarek”, Centrum Rehabilitacyjne „Manual-Med”, a także grupę biegową „Srebrne Miasto Tarnowskie Góry” dla osób, które kochają biegać, lubią biegać, a także dla tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, lub po prostu chcą spalić przysłowiowe kilogramy, które podczas Świąt Wielkanocnych pewnie nabierzemy.

 

Nasze spotkanie rozpoczynamy o godzinie 10:00 na bieżni lekkoatletycznej stadionu Gwarka, mieszczącego się w Tarnowskich Górach przy ul. Wojska Polskiego 2. Na początek o lekki rozruch zadbają trenerzy fitness, którzy odpowiednio przygotują nas do dania głównego, którym będzie wspólny bieg z grupą „Srebrne Miasto Tarnowskie Góry”. Niczego więcej nie zdradzimy. No, może oprócz tego, iż na każdego uczestnika wydarzenia czekać będzie, jako się rzekło w nawiązaniu do świąt – jajcarska niespodzianka. W naszej zabawie obowiązuje tzw. „wpisowe”. Skromną kwotę 5 zł przeznaczamy na działanie grup młodzieżowych TS Gwarek Tarnowskie Góry. Podczas imprezy będzie można nabyć także klubowe gadżety Gwarka!

 

Oto plan świątecznego wydarzenia:

biegzjajem

Dodaj komentarz