Po zwycięstwie z Szombierkami w zeszłą sobotę, tym razem Gwarek wybierze się do Chorzowa, by na boisku tamtejszej „Zantki” zmierzyć się z AKS-em Mikołów. Początek spotkania w sobotę, 12 lutego, o godz. 11:00.


Przypomnijmy, że w poprzednim sparingu – pierwszym wygranym w zimowym okresie przygotowawczym – tarnogórzanie zaprezentowali się bardzo dobrze, co miało swoje odzwierciedlenie w wyniku. Po dobrze przepracowanym tygodniu podopieczni Łukasza Ganowicza będą mieli chrapkę na kolejne zwycięstwo, a naprzeciw nich stanie AKS Mikołów.


Mikołowski klub w przyszłym roku będzie obchodzić stulecie swojego istnienia, jeśli zaś chodzi o poziom rozgrywkowy, to od ponad dwóch dekad AKS balansuje na granicy IV ligi i klasy okręgowej. Co ciekawe, szkoleniowcem mikołowian jest Adam Krzęciesa, który jeszcze nie tak dawno był członkiem sztabu szkoleniowego naszej drużyny.

Aktualnie AKS Mikołów występuje w klasie okręgowej, gdzie lideruje w tabeli z dorobkiem 46 punktów w 17 meczach, z bilansem bramkowym 51-9, pozostając głównym kandydatem do awansu po zeszłorocznym spadku.


Dla drużyny z Mikołowa mecz kontrolny z Gwarkiem będzie trzecim tej zimy, a liczba goli, jaka padła w dwóch poprzednich sparingach, może zapowiadać kanonadę bramek w nadchodzącym spotkaniu. Otóż w pierwszym sparingu AKS musiał uznać wyższość Silesii Miechowice, przegrywając 3-5, natomiast w zeszłym tygodniu, kiedy to podopieczni Adama Krzęciesy mierzyli się z Orłem Miedary, musieli uznać wyższość rywala, a mecz zakończył się hokejowym wręcz wynikiem 2-5.


Jak będzie tym razem? Przekonajcie się sami, przybywając w sobotnie przedpołudnie na boisko przy ul. Harcerskiej 2 w Chorzowie. Początek spotkania o 11:00. Gorąco zapraszamy!

Dodaj komentarz