Fot. www.cracovia.pl

Dość niespodziewanie tarnogórzanom przybył nowy przeciwnik w trakcie ich przedsezonowego okresu przygotowawczego. W poniedziałek nasza drużyna uda się do Krakowa, aby zmierzyć się z występującą na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce – Cracovią.

 

Drużynę Gwarka spotkał nieoczekiwany zaszczyt zaprezentowania się przed jedną z najlepszych drużyn piłkarskich w Polsce. Dla naszej drużyny poniedziałkowa potyczka z utytułowanym rywalem będzie bardzo dobrą okazją do sprawdzenia swoich sił przed zbliżającym się sezonem ligowym. To także duży sprawdzian dla zawodników, którzy aspirują do gry w naszym zespole. Dla Cracovii, która ma już za sobą dwa rozegrane mecze w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach Ekstraklasy, sparing z beniaminkiem III ligi będzie okazją do sprawdzenia nowych wariantów gry przed kolejnym meczem w lidze. Podopieczni trenera Michała Probierza po dwóch do tej pory rozegranych meczach ligowych mają w swoim dorobku cztery punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

 

Sparing Gwarka z drużyną pięciokrotnego mistrza Polski odbędzie się na jednym z boisk Cracovii przy ul. Wielickiej w Krakowie o godzinie 18:00. Takiego meczu w historii Gwarka jeszcze nie było!

Komentarze

  • Fanatik 23 / 07 / 2017 Reply

    Mecz z Górnikiem Zabrze u siebie to było większe wydarzenie 😉
    Cieszy, żeGwarek jest zauważany na tak wysokim szczeblu rozgrywek. Brawo!

  • Izydor 24 / 07 / 2017 Reply

    Transmisja na kanale Youtube na stronie Cracovia.pl

Dodaj komentarz