Kolejnym, nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry pozyskanym w zimowym okresie przygotowawczym został 20-letni Tomasz Pośpiech. Ofensywny zawodnik posiada status młodzieżowca i został do naszego klubu wypożyczony do końca sezonu z możliwością przedłużenia umowy.

 

Nasz nowy zawodnik jest wychowankiem Polonii Bytom, w której od wielu lat nabierał piłkarskiego doświadczenia. Wraz ze swoimi kolegami z drużyny wystąpił w zwycięskim dla Polonii dwumeczu barażowym o awans do III ligi z LKS-em Czaniec (grał w każdym meczu), a następnie przez 1,5 sezonu reprezentował barwy Polonii w meczach III ligi grupy 3, zdobywając w nich łącznie cztery bramki, w tym dwie w obecnym sezonie w domowych meczach bytomian z rezerwami Górnika Zabrze oraz Pniówka Pawłowice. Rundę jesienną sezonu 2020/2021 zakończył z dorobkiem dziesięciu występów w klubie z Bytomia, które dały łącznie liczbę 551 spędzonych na boisku minut. Tomasz Pośpiech oprócz meczów ligowych wystąpił również w sierpniowym meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom (wygrana Gwarka 2:1 – przyp. red.).

 

Tomek wystąpił już w dwóch meczach sparingowych naszej drużyny w zimowym okresie przygotowawczym. Witamy serdecznie naszego nowego zawodnika w drużynie!

 

tomasz_pospiech_sparing_grodziec

Fot. TS Gwarek

1 komentarz

  • izydor 29 / 01 / 2021 Reply

    bardzo dobrze

Dodaj komentarz